Çukur ikon

Çukur APK

v1.19

Çukur Açıklama

Popüler televizyon dizisi Çukur Android oyunu ile karşınızda.


Dizi bitmiş olabilir ama oyun yeni başlıyor. Çukur oyunu ile mahalleye tekrar sahip çıkın, adamlarınızı toplayın ve mahalle için mücadele edin. Oyunda mahallenin lideri olarak yer alıyorsunuz. Göreviniz ise mahalleyi ele geçirmeye çalışan insanlara karşı mücadele etmek. Kim daha çok adam toplarsa mahalleyi ele geçirmeye yaklaşıyor. Bu yüzden olabildiğince adam toplamalı ve her an kavgaya hazır olmalısınız.


Zekai Intelligence ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Dizide gördüğümüz duvar yazıları ve çukurun amblemi gibi detaylar oyunun her yerinde karşınıza çıkıyor. Bu da oyunu severek oynamanızı sağlayan ufak detaylar arasında. Çukur APK dosyasını indireren Android çukur oyunu ile mahalleniz için mücadele etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19

GeliştiriciZekai Artificial Intelligence Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2021 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme215

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10882

GÜVENLİKİndireceğiniz Çukur APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zekai.cukur

APK imzası: 385a8182ca2ad1c41d03c64a349fd2c7cadf5b76

Çukur nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Çukur APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

1 kullanıcı oyuna göre

Çukur için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Çukur v1.19 için
Aaaaa