Çukur ikon

Çukur APK

v1.19

Popüler televizyon dizisi Çukur Android oyunu ile karşınızda.


Dizi bitmiş olabilir ama oyun yeni başlıyor. Çukur oyunu ile mahalleye tekrar sahip çıkın, adamlarınızı toplayın ve mahalle için mücadele edin. Oyunda mahallenin lideri olarak yer alıyorsunuz. Göreviniz ise mahalleyi ele geçirmeye çalışan insanlara karşı mücadele etmek. Kim daha çok adam toplarsa mahalleyi ele geçirmeye yaklaşıyor. Bu yüzden olabildiğince adam toplamalı ve her an kavgaya hazır olmalısınız.


Zekai Intelligence ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Dizide gördüğümüz duvar yazıları ve çukurun amblemi gibi detaylar oyunun her yerinde karşınıza çıkıyor. Bu da oyunu severek oynamanızı sağlayan ufak detaylar arasında. Çukur APK dosyasını indireren Android çukur oyunu ile mahalleniz için mücadele etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Çukur nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Çukur APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri Çukur ekran görüntüleri

Yorumlar

Çukur için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Çukur v1.19 için
Aaaaa