Mayhem Combat - Fighting Game ikon

Mayhem Combat - Fighting Game

v1.5.1

Mayhem Combat oyunuyla yoğun platform dövüşleri sizleri bekliyor.

 

Her biri özel güçlere sahip karakterlerden birisini seçerek başladığınız oyun dövüş tabanlı olarak ilerleyen bir kurguya sahip. Gerçek oyunculara karşı dövüşlerde galip ayrılmak en önemli göreviniz. Bunun için hem karakter becerinizi hem de başarı puanlarıyla alacağınız özel güçlendiricileri kullanabiliyorsunuz. Dövüşler genelde 1'e 1 modlarda daha zevkli oluyor ancak, isterseniz arkadaşlarınızla veya farklı oyuncularla kuracağınız takımlarla birlikte 3'e 3 modlara da katılabilirsiniz.

 

Mayhem Combat'ta kullanılan grafik yapısı oyunun başarılı kurgusuyla birleşince ortaya sürükleyici bir oyun çıkmış. Platform dövüşü oyunlarını seviyorsanız Mayhem Combat kesinlikle listenizde olmalı. Mayhem Combat APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

Mayhem Combat - Fighting Game nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mayhem Combat - Fighting Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mayhem Combat - Fighting Game ekran görüntüleri Mayhem Combat - Fighting Game ekran görüntüleri Mayhem Combat - Fighting Game ekran görüntüleri Mayhem Combat - Fighting Game ekran görüntüleri Mayhem Combat - Fighting Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.1

GeliştiriciVivid Games S.A.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.07.2018 - 13:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme177

Dosya boyutu 156 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8913

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder