Imposter Z ikon

Imposter Z APK

v2.5

Imposter Z Açıklama

Imposter Z APK, casusluk görevi yürüteceğiniz eğlenceli bir oyun.


Uzay gemisinde geçen oyun hikayesinde casusluk görevi yürütüyor ve gemideki herkesi öldürmeye çalışıyorsunuz. Kimsenin sizi fark etmemesi ve görev sonunda gemiden kaçmayı başarmanız önemli. Yapmanız gereken dikkat çekmeyecek davranışlarla mürettebatı kendinize inandırmak ve daha sonra herkesi tek tek ortadan kaldırmak.


Google Play'de Sahtekar Z - Imposter Z adı ile yayınlanan oyun Among Us gibi Imposter koleksiyonları arasında popüler olmayı başarmış bulunuyor. Kaliteli grafikleri, akıcı oyun kurgusu ve başarılı oyun motoru sayesinde sıkılmadan oynayacaksınız. Imposter Z APK dosyasını ücretsiz indirin ve mürettebatı yok etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5

GeliştiriciOneSoft Global PTE. LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi02.02.2021 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme47

Dosya boyutu 48.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10753

GÜVENLİKİndireceğiniz Imposter Z APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.os.falcon.among.impostor.z

APK imzası: 68b6905fb1603693a9b2a6b4f59367535087f90f

Imposter Z nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Imposter Z APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder