Imposter Z ikon

Imposter Z APK

v2.5

Imposter Z APK, casusluk görevi yürüteceğiniz eğlenceli bir oyun.


Uzay gemisinde geçen oyun hikayesinde casusluk görevi yürütüyor ve gemideki herkesi öldürmeye çalışıyorsunuz. Kimsenin sizi fark etmemesi ve görev sonunda gemiden kaçmayı başarmanız önemli. Yapmanız gereken dikkat çekmeyecek davranışlarla mürettebatı kendinize inandırmak ve daha sonra herkesi tek tek ortadan kaldırmak.


Google Play'de Sahtekar Z - Imposter Z adı ile yayınlanan oyun Among Us gibi Imposter koleksiyonları arasında popüler olmayı başarmış bulunuyor. Kaliteli grafikleri, akıcı oyun kurgusu ve başarılı oyun motoru sayesinde sıkılmadan oynayacaksınız. Imposter Z APK dosyasını ücretsiz indirin ve mürettebatı yok etmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Imposter Z nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Imposter Z APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri Imposter Z ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder