Forces of Freedom ikon

Forces of Freedom APK

v5.7.0

MMO tabanlı geliştirilen Forces of Freedom çevrimiçi gerçek oyunculara karşı savaşacağınız bir aksiyon oyunudur.


Oyun, PvP tarzında katılacağınız 5'e 5 ekip savaşlarını içeriyor. Bayrak yarışı ve yüksek skor gibi çeşitli oyun modlarında sniper veya tüfekli er görevi üstleniyorsunuz. Seçeceğiniz asker görevine bağlı olarak savaş alanının stratejik noktalarında yer tuttuğunuzda oyunu kazanma şansınız artıyor. Forces of Freedom'da savaşlar 1960 Vietnam savaşı atmosferinden modern savaşlara kadar geniş bir tasarım kurgusuna sahip. Yani tek bir harita yerine oynamak istediğiniz dönem dahil olmak üzere birçok seçenek içerisinden istediğinizi oynayabiliyorsunuz.


Oyunun bu geniş mod listesi Android'in en iyi aksiyon oyunlarından birisi haline getiriyor. Tabii ki bunda oyunun grafik kalitesi ve kontrollerindeki başarı da etkili. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Forces of Freedom APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Forces of Freedom ekran görüntüleri Forces of Freedom ekran görüntüleri Forces of Freedom ekran görüntüleri Forces of Freedom ekran görüntüleri Forces of Freedom ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Forces of Freedom APK yeni güncellemesi ile takım içi iletişim özelliği geliştirilmiş, yeni ödüller eklenmiş.

Yorumlar

Forces of Freedom için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Forces of Freedom v3.02 için
Oyun arada sırada kendi kafasına göre çıkıyor ama oyun harika