Grand Criminal Online ikon

Grand Criminal Online APK

v0.24

Grand Criminal Online, açık dünya haritasında gangsterlik görevlerini yapacağınız fantastik bir aksiyon oyunu.


GTA San Andreas benzeri bir oyun olan Grand Criminal Online (GCO) APK geniş oyun içeriği ve aksiyon dolu görevleri ile oynanmaya hazır. İnternet üzerinden gerçek zamanlı olarak oynanan oyundaki göreviniz gangsterlik görevlerini yerine getirmek. Oyunun başında hiçbir işe yaramayan bir karakteri kontrol ediyorsunuz, oyundaki görevleri tamamladıkça hem para hem de güç kazanıyorsunuz. Eğer elinizdeki gücü doğru kullanırsanız, şehrin en büyük gangsteri bile olabilirsiniz.


Grand Criminal Online'da geniş bir açık dünya haritası var. Bu haritada istediğiniz gibi gezebilir, evlere girebilir, arabaları sürebilir ve göreviniz için gereken her şeyi yapabilirsiniz. Görev demişken, oyun bildiğiniz gibi gangsterlik oyunu olduğu için silah ekipmanlarına ihtiyacınız var. Görevlerden kazanacağınız para puan ödülleri ile silah koleksiyonunuzu yenilemeyi unutmayın.


Next Level ekibi tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve geniş oyun içeriği ile Grand Criminal Online, GTA ve benzeri oyunları sevenler için mükemmel bir seçenek. Grand Criminal Online APK dosyasını hemen indirin, gerçek zamanlı gangsterlik görevlerini yapmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Grand Criminal Online oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Grand Criminal Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Grand Criminal Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Grand Criminal Online ekran görüntüleri Grand Criminal Online ekran görüntüleri Grand Criminal Online ekran görüntüleri Grand Criminal Online ekran görüntüleri Grand Criminal Online ekran görüntüleri

Yorumlar

Grand Criminal Online için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Grand Criminal Online v0.24 için
Güncelle diyor ama uygulama Türkiye'de olmadığı için olmuyor ve oyuna girmiyor