Arena Breakout - Beta ikon

Arena Breakout - Beta APK

v1.0.62.62

Arena Breakout - Beta Açıklama

Arena Breakout APK, yeni nesil taktiksel FPS simülasyonuna dayanan aksiyon dolu bir savaş oyunudur.


Gerçekçi savaş yapısı ile öne çıkan Arena Breakout oyununda takım savaşlarına katılacak, düşmanları yok ederken kendi takım arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışacaksınız. Oyunun kurgusu, yağma yaparak hayatta kalmaya çalışan bir grup askerin hikayesine dayanıyor. Her bölümde oyuncular belirli bir bölgeyi yağmaladıktan sonra düşman askerleriyle savaşmak zorunda. Oyunda iki takım bulunuyor. Birincisi, yağmacı askerler, ikincisi ise yağmacıları durdurmaya çalışan askerler. Hangi tarafta savaşacağınızı belirledikten sonra yağma yapanları yok etmek ya da yağmaladığınız bölgeyi savunan askerleri yok etmekle görevli oluyorsunuz.


Arena Breakout'ın en sevdiğimiz özelliği konsol kalitesindeki grafikleri ve gerçekçi oyun motoru. Aksiyon dolu savaş sahnelerini yüksek gerçekçilikle yansıtmayı başaran oyun heyecan dolu savaşlara ev sahipliği yapıyor. Yaralanmalar, silah seçenekleri, arkadaşlarınızı kaldırma ve çevreye gizlenmiş mühimmat seçenekleri gibi bir savaş oyunundan bekleyeceğiniz tüm özellikler oyunda yer alıyor. Düşmanlarla kafa kafaya çarpışmak yüksek adrenalin yaşatırken, her oyuncu ölümden kurtulmak için savaşa alanındaki tüm askerleri yok etmeye çalışacak. Yüksek riskli görevlerle dolu olan oyun tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. FPS tabanlı savaş oyunlarını seviyorsanız Arena Breakout tam size göre. Arena Breakout APK dosyasını hemen indirin, yağma savaşındaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Arena Breakout - Beta ekran görüntüleri Arena Breakout - Beta ekran görüntüleri Arena Breakout - Beta ekran görüntüleri Arena Breakout - Beta ekran görüntüleri Arena Breakout - Beta ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.62.62

GeliştiriciLevel Infinite

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.06.2023 - 13:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme56

Dosya boyutu 1.06 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11445

GÜVENLİKİndireceğiniz Arena Breakout - Beta APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.proximabeta.mf.uamo

APK imzası: 7ab5b70713c243e8b4650d69ffac30fcbfe8a599

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Arena Breakout - Beta oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Arena Breakout - Beta nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Arena Breakout - Beta APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder