Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ikon

Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game APK

v1.3.3

Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game Açıklama

Dark Prison: Last Soul of PVP Survival Action Game, aksiyon dolu hikayesiyle öne çıkan bir Android oyunu.


Dark Prison, hikaye üzerine kurgulanmış bir yapım. Hikayenin kahramanı ise savaşçı asker ve onun kızı. Dünyayı saran ölümcül virüse karşı koyabilen tek kişi kahramanın askeri. Bunu öğrenen düşman güçleri askerin kızını kaçırıp karanlık zindana götürüyor ve hikaye başlıyor. Kahraman askerinizle birlikte karanlık zindana gidecek, ölümcül canavar ve zombilere karşı büyük bir savaşa başlayacaksınız.


Oyun özellikle hikayesiyle öne çıkmayı başarıyor. Üstelik bu hikayeyi de oyunun her sahnesinde hissediyorsunuz. Her savaş bölümü ve zindanın her köşesi hikayeyi tamamlayan öğelere sahip. Bu da oyunu sıkılmadan, akıcı bir şekilde oynamaya devam etmenizi sağlıyor.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Dark Prison: Last Soul of PVP Survival Action Game oynaması ücretsiz bir oyun. Dark Prison APK kurulum dosyasını Cepde üzerinden indirerek aksiyon dolu hikayeye ortak olabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ekran görüntüleri Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ekran görüntüleri Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ekran görüntüleri Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ekran görüntüleri Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.3

GeliştiriciLatersoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2020 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16

Dosya boyutu 649 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10286

GÜVENLİKİndireceğiniz Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.latersoft.darkprison

APK imzası: f3f5379918ef452fa021ec03308b9311484b6475

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dark Prison Last Soul of PVP Survival Action Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder