WarFriends: PvP Shooter Game ikon

WarFriends: PvP Shooter Game APK

v2.3.0

WarFriends gerçek zamanlı düellolara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.

 

Yüksek templu savaşların gerçekleştiği oyun sezgisel dokunmatik kontrolleri ve strateji odaklı kurgusuyla oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Minyatür tarzda modellenmiş savaşçı karakterleriyle savaşacağınız WarFriendsSavaşçılarınız arasında keskin nişancılar, tanklar, paraşüt komandoları ve dronlar gibi teknik birimler var. Hepsini elde etmek hiç kolay değil: bol bol savaşın ve ordunuzu büyütmeye çalışın.

 

WarFriends'te savaşlar gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Bunun yanında özel ödüllerin yer aldığı canlı etkinlikler de oyunun popüler özellikleri arasında. Özellikle hızlı büyümek isteyen oyuncular canlı etkinliklere katılarak yeteneklerini sergiliyor. Bu nedenle bu bölüm normal modlara göre daha aksiyonlu ve daha zor.

 

CHILLINGO stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Akıcı grafikleri ve sezgisel kontrolleriyle aksiyon dolu savaşlara katılmak için WarFriends APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi oyunlar.

WarFriends: PvP Shooter Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WarFriends: PvP Shooter Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder