WarFriends: PvP Shooter Game ikon

WarFriends: PvP Shooter Game APK

v5.5.0

WarFriends: PvP Shooter Game Açıklama

WarFriends gerçek zamanlı düellolara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Yüksek tempolu savaşların gerçekleştiği oyun sezgisel dokunmatik kontrolleri ve strateji odaklı kurgusuyla oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Minyatür tarzda modellenmiş savaşçı karakterleriyle savaşacağınız WarFriends savaşçılarınız arasında keskin nişancılar, tanklar, paraşüt komandoları ve dronlar gibi teknik birimler var. Hepsini elde etmek hiç kolay değil: bol bol savaşın ve ordunuzu büyütmeye çalışın.


WarFriends'te savaşlar gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Bunun yanında özel ödüllerin yer aldığı canlı etkinlikler de oyunun popüler özellikleri arasında. Özellikle hızlı büyümek isteyen oyuncular canlı etkinliklere katılarak yeteneklerini sergiliyor. Bu nedenle bu bölüm normal modlara göre daha aksiyonlu ve daha zor.


CHILLINGO stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Akıcı grafikleri ve sezgisel kontrolleriyle aksiyon dolu savaşlara katılmak için WarFriends APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

WarFriends APK son sürüm güncellemesinde yeni bölümler eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilerek performans geliştirmeleri yapılmış.

WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri WarFriends: PvP Shooter Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.5.0

GeliştiriciCHILLINGO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.01.2019 - 12:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme57

Dosya boyutu 599 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9300

GÜVENLİKİndireceğiniz WarFriends: PvP Shooter Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.chillingo.warfriends.android.gplay

APK imzası: 6eed6f0283a772db642458a3418c96b01ef807b7

WarFriends: PvP Shooter Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm WarFriends: PvP Shooter Game versiyonları:
  • 1. WarFriends: PvP Shooter Game v2.3.0

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

WarFriends: PvP Shooter Game oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

WarFriends: PvP Shooter Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. WarFriends: PvP Shooter Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder