Murder Hornet ikon

Murder Hornet APK

v1.0.3

Murder Hornet Açıklama

Murder Hornet APK oyunu ile katil arıların dünyayı ele geçirmesine yardımcı olun.


Arı sokması çok can acıtan bir şey biliyorsunuz. Murder Hornet oyununda katil bir arıyı kontrol ederek insanlara saldırıyor ve onları sokmaya çalışıyorsunuz. Aslında oyunda belli bir amacınız yok diyebiliriz, göreviniz sadece şehirdeki insanları vurmak. Bunun için arıyı yönlendirmeniz yeterli. Onlarca bölümün olduğu oyun plaj, şehir merkezi, cadde, sokak gibi birçok çevre tasarımına sahip. Çevre tasarımı değişse de amacınız belli: Arınızla birlikte ne kadar çok insan vurursanız o kadar başarılı sayılıyorsunuz.


Ücretsiz sunulan Murder Hornet APK dosyasını kurarak oynayacağınız oyunda katil arınıza bağlı bir kovan var. İnsanları vurdukça elde ettiğiniz başarıyla birlikte, kovanınız da büyüyor. Bu sayede de büyük bir arı ordusuna sahip oluyorsunuz. Oyunun grafikleri yeterli seviyede. Kontroller ise oldukça hassas. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Murder Hornet denemeye değer bir yapım. Murder Hornet APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Murder Hornet ekran görüntüleri Murder Hornet ekran görüntüleri Murder Hornet ekran görüntüleri Murder Hornet ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.07.2020 - 13:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme47

Dosya boyutu 122 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10498

GÜVENLİKİndireceğiniz Murder Hornet APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dangernoodle.killerbee

APK imzası: 3ba2597ed7afc3c515e7b4eb9dd9087f4b09cb42

Murder Hornet nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Murder Hornet APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder