Zula Mobile: Online FPS ikon

Zula Mobile: Online FPS APK

v0.17.0

Zula Mobile, Online FPS tabanlı geliştirilen aksiyon dolu bir savaş oyunudur.


Türkiye merkezli geliştirilen Zula Mobile, gerçek zamanlı FPS ve eSpor oyunlarını sevenler için geliştirilmiş, sürükleyici bir oyun. Çukur dizisi dahil olmak üzere, birçok kişi tarafından tutulan Zula Mobile, yüksek kaliteli savaş haritaları ve birbirinden farklı oyun modları ile savaş sevenlerin severek oynayacağı bir yapım olmuş. Zula Mobile Online FPS APK dosyasını indirip hemen oynayabileceğiniz oyunda kartlar, görevler ve günlük katılabileceğiniz etkinliklerle hem savaşçı karakterinizi hem de silah ekipmanlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.


Zula Mobile'da kilidini açacağınız tüm silahlar oyun boyunca sizin oluyor, bu sayede aynı silahı defalarca almak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca, farklı oyun modlarında farklı silahlarla oynamak için bu da iyi bir teşvik oluyor. FPS tabanlı aksiyon oyunları arasında yer alan Zula Mobile kısa sürede oyuncuların gözdesi olmayı başarmış durumda. Oyunu hemen oynamak için Zula Mobile APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.


Zula Mobile nasıl kurulur?


Oyunun kurulumu gayet basit. Zula Mobile APK dosyasını XAPK installer uygulaması ile kurun ve hemen savaşmaya başlayın.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Zula Mobile: Online FPS oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Zula Mobile: Online FPS nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zula Mobile: Online FPS APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zula Mobile: Online FPS ekran görüntüleri Zula Mobile: Online FPS ekran görüntüleri Zula Mobile: Online FPS ekran görüntüleri Zula Mobile: Online FPS ekran görüntüleri Zula Mobile: Online FPS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zula Mobile APK son sürüm güncellemesi ile;

Oyuncu seviyesine göre eşleşme özelliği eklenmiş,

Zula Pass günlük görevlerin görünmemesi sorunu düzeltilmiş,

Takım arkadaşı izlerken dürbünün görünmemesi hatası düzeltilmiş.

Yorumlar

Zula Mobile: Online FPS için toplam 17 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce Zula Mobile: Online FPS v0.12.0 için
Güzel
Ziyaretçi1 yıl önce Zula Mobile: Online FPS v0.12.0 için
Hilelimi
Ziyaretçi1 yıl önce Zula Mobile: Online FPS v0.12.0 için
ESPORCU OLCAM SANIRIM...
Ziyaretçi1 yıl önce Zula Mobile: Online FPS v0.12.0 için
Güzel
Ziyaretçi1 yıl önce Zula Mobile: Online FPS v0.12.0 için
Daha yeni indirdik fena güzel