Whiteout Survival ikon

Whiteout Survival APK

v1.13.1

Whiteout Survival Açıklama

Sürükleyici oyun hikayesiyle dikkat çeken Whiteout Survival oyunu, buzul kıyameti sonrası hayatta kalmaya çalışan insanların mücadelesini konu alıyor.


Küresel sıcaklıkların birden kesilmesi insanlar üzerinde yıkıcı bir etkiye yol açtı. Bu yıkımdan kurtulmayı başaran insanların hikayesine katılın ve onlarla birlikte hayatta kalmak için mücadele edin. İnsan varlığının devam etmesi sizin elinizde. İnsanlar için kalacak yer inşa edin, yiyecek gıdaları bulun ve buzul çağındaki dünyayı keşfederek macera dolu görevleri tamamlayın.


Oyunda hayatta kalma kurgusu açısından oldukça önemli öğeler bulunuyor. Fırın bunlardan bir tanesi. Çünkü fırınlar buzul çağında oyundaki tek savunmanız durumunda. Fırını yükselterek kaynaklarınızı geliştirmeye başlayın ve ani kar fırtınalarında hayatta kalın. Sonraki günlerde insanlar arasında iş bölümü yaparak görevleri yerine getirmeye başlayın. Yemek yapacak aşçı, ağaç kesecek oduncu, ev yapacak inşaat ustası ve daha birçok görevliyi tamamen sizin belirlemeniz gerekiyor. Hepsiyle tek tek ilgilenin ve insanların hayatta kalmasına yardımcı olun.


Sürükleyici ve heyecan dolu hikayesiyle öne çıkan Whiteout Survival oyununda yüksek kaliteli grafikler kullanılmış. Bu sayede oyunun heyecanlı yapısı sizi kendisine çekmeyi başarıyor. Whiteout Survival APK dosyasını ücretsiz bir şekilde Android telefonunuza indirin ve oynamaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Whiteout Survival APK son sürüm güncellemesinde yeni etkinlikler eklenmiş, Şef Donanımı seviyesi artırılmış ve yeni zorluk seviyeleri eklenmiş.

Whiteout Survival ekran görüntüleri Whiteout Survival ekran görüntüleri Whiteout Survival ekran görüntüleri Whiteout Survival ekran görüntüleri Whiteout Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13.1

GeliştiriciCentury Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi08.03.2023 - 15:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 533 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11308

GÜVENLİKİndireceğiniz Whiteout Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gof.global

APK imzası: 972e399936f3a8da300da162aa70709a467c0e0e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Whiteout Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Whiteout Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Whiteout Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder