PUBG: NEW STATE ikon

PUBG: NEW STATE APK

ÖN KAYIT

PUBG: NEW STATE APK oyunu ile PUBG Mobile yenileniyor.


PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un geliştiricisi tarafından geliştirilen PUBG NEW STATE oyunu, aynı şekilde battle royale tabanlı bir kurguya sahip. PUBG Mobile'ın devamı olarak geliştirilen oyun hayatta kalma tarzını korumaya devam ediyor. Yani, gerçek oyunculara karşı hayatta kalma savaşı devam ediyor.


PUBG Mobile ve PUBG NEW STATE genellikle ortak özelliklere sahip. Ancak PUBG NEW STATE ve PUBG Mobile arasında farklılıklar da mevcut:

  • PUBG NEW STATE'de grafikler daha kaliteli bir alt yapıya sahip,
  • Yeni PUBG oyunu ile Drone gibi ileri düzey yeni silah ve araçlar geliyor,
  • Oyuncular savaş alanında buldukları malzemeleri kullanarak silahları geliştirebilecekler,
  • 8x8 KM genişliğinde yeni savaş haritası PUBG NEW STATE ile geliyor.


Dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunu olan PUBG, yenilenen yapısı ile yakında oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyun şu an Hindistan'da erişime açık. Türkiye'de ise henüz ön kayıt aşamasında. Resmi olarak erişime açıldığında Cepde üzerinden PUBG NEW STATE APK dosyasını paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

PUBG: NEW STATE ekran görüntüleri PUBG: NEW STATE ekran görüntüleri PUBG: NEW STATE ekran görüntüleri PUBG: NEW STATE ekran görüntüleri PUBG: NEW STATE ekran görüntüleri

Yorumlar

PUBG: NEW STATE için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT için
OYUNLAR GÜZEL ÖNERİYOM
Ziyaretçi25 gün önce PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT için
Bende öneriyom
Ziyaretçi25 gün önce PUBG: NEW STATE ÖN KAYIT için
Bencede ama keşke çıksaydı pubg state