Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ikon

Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends APK

v1.1.0

Stickman Master League Of Shadow oyunuyla ninjaların ustası inanılmaz bir dövüş macerasına katılıyor.


RPG tabanlı geliştirilen ve aksiyon dolu oyun hikayesiyle öne çıkan Stickman Master'da gölge karakter ninjaların dövüş hikayesine ortak oluyorsunuz. Kendi ninja karakterinizi seçerek başlayacağınız bu aksiyon oyununda RPG sistemi ile karakterinizi geliştirecek, yüzlerce ekipman ile daha da güçlenmesini sağlayacaksınız. Elbette tüm bu geliştirmeler ninjanızın dövüş arenasında daha güçlü olması için. Hem çevrimdışı hem de internet üzerinden gerçek zamanlı katılacağınız dövüşler sizi bir üst seviyeye çıkaracak.


Stickman Master League Of Shadow karakterleri genellikle üstün yeteneklere sahip. Yetenekleri geliştirmek için dövüşlerden kazanacağınız puan ödülleri ve görev tabanlı oyun modlarında yapacağınız bölge yağmalarındaki ganimetleri kullanabilirsiniz. Karakteriniz ne kadar güçlü olursa, ninjaların en yetenekli ve güçlü ustası olma yolunda o kadar hızlı ilerlersiniz.


Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla öne çıkan Android oyun Stickman Master League Of Shadow, aksiyon tarzı gölge savaşçılarını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Stickman Master League Of Shadow APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder