Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ikon

Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends

v1.1.0

Stickman Master League Of Shadow oyunuyla ninjaların ustası inanılmaz bir dövüş macerasına katılıyor.


RPG tabanlı geliştirilen ve aksiyon dolu oyun hikayesiyle öne çıkan Stickman Master'da gölge karakter ninjaların dövüş hikayesine ortak oluyorsunuz. Kendi ninja karakterinizi seçerek başlayacağınız bu aksiyon oyununda RPG sistemi ile karakterinizi geliştirecek, yüzlerce ekipman ile daha da güçlenmesini sağlayacaksınız. Elbette tüm bu geliştirmeler ninjanızın dövüş arenasında daha güçlü olması için. Hem çevrimdışı hem de internet üzerinden gerçek zamanlı katılacağınız dövüşler sizi bir üst seviyeye çıkaracak.


Stickman Master League Of Shadow karakterleri genellikle üstün yeteneklere sahip. Yetenekleri geliştirmek için dövüşlerden kazanacağınız puan ödülleri ve görev tabanlı oyun modlarında yapacağınız bölge yağmalarındaki ganimetleri kullanabilirsiniz. Karakteriniz ne kadar güçlü olursa, ninjaların en yetenekli ve güçlü ustası olma yolunda o kadar hızlı ilerlersiniz.


Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla öne çıkan Android oyun Stickman Master League Of Shadow, aksiyon tarzı gölge savaşçılarını sevenler için gayet iyi bir seçenek. Stickman Master League Of Shadow APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri Stickman Master: League Of Shadow - Ninja Legends ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciUnimob

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi08.12.2019 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 58.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10021

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder