Archero ikon

Archero APK

v1.4.9

Archero oyunu ile okçu kahramanların hikayesine katılın.


Kötü güçlere karşı mücadele edeceğiniz oyunda, okçu bir kahramanı kontrol ediyor, onunla beraber aksiyon dolu bir hikayeye başlıyorsunuz. Bu hikayede karşınıza gelecek yüzlerce bölüm ve patron savaşları var. Tüm bu zorlu savaşlarda size en çok okçu kahramanınızın yetenekleri yardımcı oluyor. Archero'da her bölümde yetenekleri biriktirecek ödüller kazanıyorsunuz. Asla bitmeyen düşman dalgasına karşı hayatta kalmak için birçok farklı yetenek kombinasyonu oluşturabilir ve düşmanı yok edebilirsiniz.


Oyunun hikayesi genel olarak zindan tarzı geliştirilmiş platformlarda geçiyor. İlk başlarda platformların zorluğu biraz düşük, ancak ilerleyen bölümlerde daha çok düşmanla karşılaşıyorsunuz ve bu sizi oldukça zorluyor. Ancak okçu kahramanınızın yetenekleri tüm düşmanları yok edebilir, önemli olan yetenekleri geliştirmeye devam etmeniz.


Archero tamamen ücretsiz olarak oynanabilen eğlenceli bir yapım olmuş. Archero APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Archero ekran görüntüleri Archero ekran görüntüleri Archero ekran görüntüleri Archero ekran görüntüleri Archero ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Archero APK güncel sürümü ile yeni chapter'lar eklenmiş, yeni etkinlik eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder