Grand Wars: Mafya Şehri ikon

Grand Wars: Mafya Şehri APK

v0.77

Grand Wars: Mafya Şehri Açıklama

Grand Wars: Mafya Şehri oyunuyla mafyaların şehrinde çarpışmaya hazır olun.


Dünyanın her yerinden oyuncular bu mafya oyununda karşı karşıya geliyor. Vaftiz babası seçerek başlayacağınız oyunda büyük bir mafya olmak için gerçek oyuncularla karşı karşıya geliyorsunuz. Bu şehirdeki her oyuncunun bir suç şebekesi var. Siz de kendi suç örgütünüzü kuracak ve diğer çetelerle mücadele edeceksiniz. Her çetenin kontrol ettiği sokak ve bölgeler var. Size ait bölgeyi ele geçirmek isteyen çetelere izin vermeyin, hatta o çetelerin bölgelerini işgal ederek kendinizin etmeye çalışın. Böylece kontrol ettiğiniz çete büyüyecek ve daha güçlü olacaksınız.


Grand Wars oyununda ele geçirilmeyi bekleyen büyük bir şehir sizi bekliyor. Diğer çetelere karşı mücadele ederek şehri kendinizin yapın. Çete çatışmalarında kullanabileceğiniz büyük bir silah envanteriniz var. Bu silahları istediğiniz gibi çete ekibinize dağıtın, görevleri tamamlayın ve çetenizi büyütün. Mafya şehrinde aksiyon çok, görevleri tamamlayarak şehri ele geçirmek tamamen sizin elinizde. Mafya tarzı oyunları seviyorsanız Grand Wars oyunu tam size göre. Grand Wars: Mafya Şehri APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Grand Wars: Mafya Şehri ekran görüntüleri Grand Wars: Mafya Şehri ekran görüntüleri Grand Wars: Mafya Şehri ekran görüntüleri Grand Wars: Mafya Şehri ekran görüntüleri Grand Wars: Mafya Şehri ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.77

GeliştiriciGDCompany

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi29.04.2023 - 21:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme89

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11399

GÜVENLİKİndireceğiniz Grand Wars: Mafya Şehri APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gdcompany.grandwars.mafiacity

APK imzası: 552d6bdbef43cbbf0bfff35b209c35774736bedb

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder