Prison Break: The Great Escape ikon

Prison Break: The Great Escape

v1.0

Hapisten kaçma oyunu Prison Break serisi, Prison Break The Great Escape ile yepyeni bir aksiyon hikayesiyle buluştu.

 

Yeni oyun Prison Break The Great Escape, Lockdown sürümünde olduğu gibi yine hapishaneden kaçma üzerine kurulu. Ancak bu sefer yepyeni bir macera sizleri bekliyor. İşlemedi bir suçtan dolayı hapishaneye düşen bir karakteri yönettiğiniz oyunda, koğuştaki gizli nesneleri keşfederek ve bulmacaları çözerek bir şekilde hapishaneden kaçmaya çalışıyorsunuz. Bulmacaları çözerken bazen diğer mahkumlardan yardım almanız veya gardiyanlara şiddet uygulamanız gerekebilir. Nerede kimden yardım isteyeceğinize doğru karar vermeye dikkat etmeniz şart, istihbarata çalışan bir mahkumdan yardım isterseniz polise yakalanmak kaçınılmaz oluyor.

 

Prison Break: The Great Escape'in grafikleri ilk sürümde olduğu gibi gayet kaliteli ve yine oynaması ücretsiz. Sadece bazı bölümlerde çok zorlanırsanız uygulama içi satın alma yöntemi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ancak sabırlı biriyseniz buna ihtiyaç duymadan da oyunu bitirme şansınız var. Ücretsiz APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

 

Prison Break: The Great Escape ekran görüntüleri Prison Break: The Great Escape ekran görüntüleri Prison Break: The Great Escape ekran görüntüleri Prison Break: The Great Escape ekran görüntüleri Prison Break: The Great Escape ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciAmphibius Developers

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.12.2017 - 13:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme294

Dosya boyutu 58.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8029

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder