DEEEER Simulator: Modern World ikon

DEEEER Simulator: Modern World APK

v1.2.7

DEEEER Simulator: Modern World Açıklama

DEEEER Simulator: Modern World APK ile geyiklerin sanal dünya macerasına katılacaksınız.


Deer, yani bir geyiği kontrol edeceğiniz oyunda heyecan ve aksiyon dolu maceraya hazır olun. Bu geyik bildiğiniz geyiklerden çok farklı. Çünkü boynu oldukça esnek ve boynuz yerine silahları var. Geyiğinizle birlikte şehrin sokaklarına çıkın ve ortalığı birbirine katmaya başlayın. Yalnız bu sefer oyunumuzdaki aksiyon temelde şaka üzerine kurulu. Aslında geyiğinizle insanlara şaka yaparken eğlenecek ve keyifli zamanlar geçireceksiniz.


Sıradışı oyun hikayesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran DEEEER eğlenceli oynanışı ve keyifli oyun deneyimi ile mutlaka denemeniz gereken bir Android oyun durumunda. DEEEER Simulator APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olduğunu hemen belirtelim.

DEEEER Simulator: Modern World ekran görüntüleri DEEEER Simulator: Modern World ekran görüntüleri DEEEER Simulator: Modern World ekran görüntüleri DEEEER Simulator: Modern World ekran görüntüleri DEEEER Simulator: Modern World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.7

GeliştiriciPujia8 Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi27.11.2023 - 19:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme21

Dosya boyutu 209 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11557

GÜVENLİKİndireceğiniz DEEEER Simulator: Modern World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pujiagames.deeeersimulator

APK imzası: c40fef92bb34294292fbc08721473687fc1dd82e

DEEEER Simulator: Modern World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DEEEER Simulator: Modern World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder