Shadow Fight Arena ikon

Shadow Fight Arena APK

v0.3.32

Shadow Fight Arena APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız efsanevi bir dövüş oyunudur.


Shadow Fight, yani gölge dövüşü oyunu artık gerçek zamanlı olarak oyuncuların karşısına çıktı. Shadow Fight Arena, PvP tabanlı ve gerçek zamanlı aksiyon dolu dövüşlere katılacağınız fantastik bir Android aksiyon oyunudur. Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz dövüş mücadelesinde karakterlerinizin yeteneklerini kullanarak onları yenmeye çalışacaksınız. Oyundaki dövüş maçları üçer karakterden oluşan takımlar halinde yapılıyor. Yani hem sizin hem de rakibinizin 3 karakteri oluyor, sırasıyla her karakter dövüşerek rakibini yenmeye çalışıyor. Size düşen görev karakterlerinizin yeteneklerini doğru zamanda kullanarak maçı kazanmak.


Shadow Fight Arena'da bulunan dövüş karakterlerinin hepsinin kendisine ait özel yetenekleri var. Birbirleriyle etkileşime de giren bu karakterlerin yeteneklerini yükselterek rakiplerinizden daha güçlü duruma gelebilirsiniz. Marcus, Kibo ve diğer Shadow Fight karakterlerinin hepsi bu oyunda da kendisine yer bulmuş. Fantastik arenalarda karakterlerinizin dövüş kombinasyonlarını kullanarak mücadeleyi kazanmaya başlayın.


NEKKI tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve fantastik oyun kurgusu ile severek oynayacağınız oyunu Shadow Fight Arena APK dosyasını şimdi indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Shadow Fight Arena oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Shadow Fight Arena nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shadow Fight Arena APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shadow Fight Arena ekran görüntüleri Shadow Fight Arena ekran görüntüleri Shadow Fight Arena ekran görüntüleri Shadow Fight Arena ekran görüntüleri Shadow Fight Arena ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder