Shadow Fight 4 Arena ikon

Shadow Fight 4 Arena APK

v1.8.20

Shadow Fight 4 Arena Açıklama

Shadow Fight Arena APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız efsanevi bir dövüş oyunudur.


Shadow Fight, yani gölge dövüşü oyunu artık gerçek zamanlı olarak oyuncuların karşısına çıktı. Shadow Fight Arena, PvP tabanlı ve gerçek zamanlı aksiyon dolu dövüşlere katılacağınız fantastik bir Android aksiyon oyunudur. Gerçek oyunculara karşı vereceğiniz dövüş mücadelesinde karakterlerinizin yeteneklerini kullanarak onları yenmeye çalışacaksınız. Oyundaki dövüş maçları üçer karakterden oluşan takımlar halinde yapılıyor. Yani hem sizin hem de rakibinizin 3 karakteri oluyor, sırasıyla her karakter dövüşerek rakibini yenmeye çalışıyor. Size düşen görev karakterlerinizin yeteneklerini doğru zamanda kullanarak maçı kazanmak.


Shadow Fight Arena'da bulunan dövüş karakterlerinin hepsinin kendisine ait özel yetenekleri var. Birbirleriyle etkileşime de giren bu karakterlerin yeteneklerini yükselterek rakiplerinizden daha güçlü duruma gelebilirsiniz. Marcus, Kibo ve diğer Shadow Fight karakterlerinin hepsi bu oyunda da kendisine yer bulmuş. Fantastik arenalarda karakterlerinizin dövüş kombinasyonlarını kullanarak mücadeleyi kazanmaya başlayın.


NEKKI tarafından geliştirilen bu oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve fantastik oyun kurgusu ile severek oynayacağınız oyunu Shadow Fight Arena APK dosyasını şimdi indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Shadow Fight 4 Arena APK güncel sürümünde hayat kalitesine özel yeni efektler eklenmiş, 1v1 modunda görülen rakip ekranı güncellenmiş ve oyunda yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Shadow Fight 4 Arena ekran görüntüleri Shadow Fight 4 Arena ekran görüntüleri Shadow Fight 4 Arena ekran görüntüleri Shadow Fight 4 Arena ekran görüntüleri Shadow Fight 4 Arena ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.20

GeliştiriciNEKKI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi08.10.2020 - 15:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme260

Dosya boyutu 178 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10608

GÜVENLİKİndireceğiniz Shadow Fight 4 Arena APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nekki.shadowfightarena

APK imzası: 94a587281361a2f055173b98c2acc803b33b56e8

Shadow Fight 4 Arena eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Shadow Fight 4 Arena versiyonları:
  • 1. Shadow Fight 4 Arena v1.6.3
  • 2. Shadow Fight Arena v1.5.10
  • 3. Shadow Fight Arena v0.3.32

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder