Legacy of Discord - FuriousWings ikon

Legacy of Discord - FuriousWings

v1.4.8

RPG tarzında geliştirilen Legacy of Discord aksiyon dolu ve oldukça fantastik bir oyun.

 

Oyunun hikayesi yerin derinliklerindeki karanlık zindanlarda geçiyor. Başlangıçta seçeceğiniz karakterle düşmanlarınıza gücünüzü kanıtlamak için amansız bir mücadeleye girişiyorsunuz. Bu mücadeleyi PvP modunda tek başınıza veya CO-OP modlu arenada arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Epik türden gerçekleşen bu mücadelede karakterlerin özel yetenekleri ve gelişmişlik seviyesi büyük oranda belirleyici oluyor. Bu nedenle karakter gelişimi için ayrı bir strateji geliştirmeniz gerek.

 

Gerçek zamanlı RPG türü Legacy of Discord'da seçeceğiniz oyun karakteri için yüzlerce kişiselleştirme ve geliştirme seçeneği bulunuyor. Bunun yanında karakterinizin gücüne ek olarak oyun içerisinde gizli güçler de var. Efsanevi Öfke Kanatları adındaki bu güçlerin kilidini kırarak savaş sırasında size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak yine bu kanatları kırmak için yüksek bir güce ve başarı oranına sahip olmanız lazım.

 

Harika grafiklere sahip olan oyunun 3 boyutlu animasyonlarla desteklenen savaş sahneleri ve karakter detayları oldukça başarılı bir şekilde modellenmiş. Epik Boss savaşlarını seviyorsanız, sürükleyici bir oyun deneyimi sunan Legacy of Discord APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı savaşlarda gücünüzü göstermeye başlayın.

Legacy of Discord - FuriousWings ekran görüntüleri Legacy of Discord - FuriousWings ekran görüntüleri Legacy of Discord - FuriousWings ekran görüntüleri Legacy of Discord - FuriousWings ekran görüntüleri Legacy of Discord - FuriousWings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

At arabası eklendi,

Ezio için yeni geliştirme seçenekleri eklendi,

Hata düzeltmeleri yapıldı.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.8

GeliştiriciGTarcade

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi22.02.2018 - 09:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1076

Dosya boyutu 92.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7817

Güvenlik seçicileri
Legacy of Discord - FuriousWings eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Legacy of Discord - FuriousWings versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder