My Friend Pedro ikon

My Friend Pedro APK

v1.0

Pedro'nun ailesini kurtarmasına yardım edin.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan My Friend Pedro oyununda sürükleyici bir hikaye oyun severleri bekliyor. Oyun hikayesine göre, kahramanımız Pedro'nun karısı ve çocukları kaçırılmış, onları kurtarmak için yardımınıza ihtiyacı var. Pedro'nun sürükleyici hikayesinde silahlarınızı kuşanın ve ailesini kurtarmasına yardım edin.


Oyun içerisinde 40 civarında seviye ve bölüm bulunuyor. Her bölümün düşmanları ve içeriği farklı olduğu için sıkılmadan oyunu oynayabiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus Pedro'nun düşmanlarını yenerken ailesine zarar gelmesini önlemek. Bölüm içerisindeki notları dikkatlice okuyarak bunu başarabilirsiniz.


Daha önce bilgisayar versiyonu ile oldukça başarılı işler çıkaran My Friend Pedro genel özelliklerini mobile de taşımış durumda. Ancak sevmediğimiz bir özelliği var: Oyunda düşmana yenilirseniz kaldığınız yerden değil, en baştan başlamanız gerekiyor. Özellikle ileri seviye oyuncular için biraz can sıkıcı bulduğumuzu söyleyelim. Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. My Friend Pedro APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder