My Friend Pedro ikon

My Friend Pedro APK

v1.12

My Friend Pedro Açıklama

Pedro'nun ailesini kurtarmasına yardım edin.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan My Friend Pedro oyununda sürükleyici bir hikaye oyun severleri bekliyor. Oyun hikayesine göre, kahramanımız Pedro'nun karısı ve çocukları kaçırılmış, onları kurtarmak için yardımınıza ihtiyacı var. Pedro'nun sürükleyici hikayesinde silahlarınızı kuşanın ve ailesini kurtarmasına yardım edin.


Oyun içerisinde 40 civarında seviye ve bölüm bulunuyor. Her bölümün düşmanları ve içeriği farklı olduğu için sıkılmadan oyunu oynayabiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus Pedro'nun düşmanlarını yenerken ailesine zarar gelmesini önlemek. Bölüm içerisindeki notları dikkatlice okuyarak bunu başarabilirsiniz.


Daha önce bilgisayar versiyonu ile oldukça başarılı işler çıkaran My Friend Pedro genel özelliklerini mobile de taşımış durumda. Ancak sevmediğimiz bir özelliği var: Oyunda düşmana yenilirseniz kaldığınız yerden değil, en baştan başlamanız gerekiyor. Özellikle ileri seviye oyuncular için biraz can sıkıcı bulduğumuzu söyleyelim. Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. My Friend Pedro APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

My Friend Pedro APK son sürüm güncellemesinde oyun içerisindeki reklamlar azaltılmış, oyun kontrolleri geliştirilmiş ve oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri My Friend Pedro ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.12

GeliştiriciDevolverDigital

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi10.08.2021 - 17:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme59

Dosya boyutu 109 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10905

GÜVENLİKİndireceğiniz My Friend Pedro APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.devolverdigital.myfriendpedro

APK imzası: 9ba4e13d2f78f696b7c3b5e0ff536582af7f8d18

My Friend Pedro eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm My Friend Pedro versiyonları:
  • 1. My Friend Pedro v1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder