BLOCKPOST Mobile ikon

BLOCKPOST Mobile APK

v1.22

BLOCKPOST Mobile oyunuyla taktiksel savaşlara katılın.


Piksel grafikleriyle öne çıkan BLOCKPOST Mobile oyununda gerçek zamanlı nişancı savaşları sizi bekliyor. Dünya çapında birçok oyuncu savaşı kazanmak için aksiyon dolu savaşta hesaplaşıyor. Her oyuncu rakiplerini yok etmek için kendine özel taktik ve savaş tarzıyla savaşıyor. Eğer iyi bir savaşçı olduğunuzu düşünüyorsanız siz de oyuna katılın ve mücadeleye başlayın.


BLOCKPOST Mobile'da onlarca silah ve yardımcı ekipman bulunuyor. Hepsini de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz ancak bu silahların gücünü savaşta kullanacağınız taktik belirliyor. Doğru bir taktik kullanırsanız bıçak kullanarak bile savaşı kazanabilirsiniz. Üstelik hem silah modelleri için hem de yardımcı ekipmanlar için çeşitli özelleştirme seçenekleri bulunuyor. Kendi zevkinize göre tüm ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.


Başta da dediğimiz gibi, oyunun grafikleri 8-bit piksel geliştirilmiş. Oldukça başarılı olan grafik modellemesinin yanında oyunun kontrolleri akıcı ve karakterinizi kolayca kontrol edebiliyorsunuz. BLOCKPOST Mobile APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak taktik savaşlarına hemen katılın. İyi eğlenceler.

BLOCKPOST Mobile ekran görüntüleri BLOCKPOST Mobile ekran görüntüleri BLOCKPOST Mobile ekran görüntüleri BLOCKPOST Mobile ekran görüntüleri BLOCKPOST Mobile ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder