FoxOne Special Missions Free ikon

FoxOne Special Missions Free

v1.6.1.9

FoxOne Special Missions Free ile sürükleyici uçak savaşları sizi bekliyor. Düşman ülkeler, askeri birlikler, gizli üsler gibi birçok hedefe karşı savaşacağınız oyunda başarı oranınızı yüksek tutarak F16 gibi tam bir savaş makinesi olan uçakları satın alabilirsiniz.

 

Oyundaki savaşlar askeri görev, gizli harekât ve tehdit unsurları olarak farklı gruplara ayrılmış. Campaign menüsüne girerek seçeceğiniz bir göreve başlarken görevle ilgili tüm talimatları ve başarılı olmak için tüm şartları komutanınızdan alıp gökyüzünde süzülmeye başlıyorsunuz. Görevler arasında özellikle gizli bir harekâtı başarıyla yerine getirebilmek için radar izi düşük olan F-35A gibi uçakları kullanmanızda fayda var. Ancak bu uçağı elde etmek oyunun ilerleyen bölümlerinde mümkün oluyor ve görevlerden kazanacağınız para ödülleri kesinlikle en büyük faktör.

 

FoxOne Special Missions Free içerisinde 8 farklı uçak ve onlarca görev bulunuyor. Her uçağın kendine özgü 3 boyutlu grafiklerle detaylandırılmış kokpitleri ile oyun oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Uçaklara meraklıysanız ve uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız FoxOne Special Missions Free mutlaka denemeniz gereken bir oyun. FoxOne Special Missions Free APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

FoxOne Special Missions Free ekran görüntüleri FoxOne Special Missions Free ekran görüntüleri FoxOne Special Missions Free ekran görüntüleri FoxOne Special Missions Free ekran görüntüleri FoxOne Special Missions Free ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.1.9

GeliştiriciSkyFox

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.05.2018 - 11:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 86.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8717

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder