Zombeast: Zombie Shooter ikon

Zombeast: Zombie Shooter APK

v0.35

Zombeast: Zombie Shooter Açıklama

Zombeast: Zombie Shooter APK, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir zombi savaş oyunudur.


Çevrimdışı ve FPS tabanlı oynayacağınız Zombeast: Zombie Shooter oyununda zombi sürülerine karşı amansız bir savaşa katılacaksınız. Nişancı olarak oynayacağınız oyundaki temel göreviniz zombileri yok etmek. Sürüler halinde gezen ve üzerinize gelen zombileri ateş ederek öldürün, şehri temizleyin ve seviyenizi yükselterek yeni silahların kilidini açın. Hayatta kalma tarzına benzer bir kurguyla karşımıza çıkan bu oyunun sürükeyici hikayesi oyunu oldukça keyifli hale getiriyor. Hayatta kalmak için yapmanız gereken açık: Zombileri öldürmek.


Zombeast FPS tabanlı olarak oynanan bir oyun. Birinci şahıs gözünden kamera açısıyla oynamak sizi oyunun içine çekiyor. Ateş ederken yalnızca çevre görüşü ve silahınızı görüyorsunuz. Silah demişken, oyunda bulunan ekipmanlar arasında silahtan keskin nişancı tüfeğine kadar geniş bir seçenek var. Oyunun ilerleyen bölümlerinde zombilerin yetenekleri de karmaşıklaştığı için daha etkili ve daha güçlü silahları kullanmanız gerekiyor.


AKPublish oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Zombeast sürükleyici kurgusu sayesinde severek oynayacağınız bir Android zombi savaşı oyunu olmuş durumda. Zombeast APK dosyasını hemen şimdi indirin ve oyunu ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Zombeast: Zombie Shooter ekran görüntüleri Zombeast: Zombie Shooter ekran görüntüleri Zombeast: Zombie Shooter ekran görüntüleri Zombeast: Zombie Shooter ekran görüntüleri Zombeast: Zombie Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.35

GeliştiriciAKPublish pty ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi28.10.2023 - 16:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 549 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11539

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombeast: Zombie Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.akpublish.zombie

APK imzası: 1bb660a09f436710c3d180120cf0b8f4856c0f7a

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Zombeast: Zombie Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Zombeast: Zombie Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombeast: Zombie Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder