Battle Prime ikon

Battle Prime APK

v2.0-563

Battle Prime, Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz başarılı bir takım savaşı oyunudur.


Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayacağınız oyunda taktiğinizi belirleyin, silahlarınızı seçin ve gerçek zamanlı savaşlara katılın. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan Battle Prime özellikle konsol kalitesindeki grafik modellemesi ile öne çıkıyor. Büyük savaş haritaları ve geniş silah opsiyonları ile oldukça tatminkar bir içerikle gelen oyunda tamamen gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncularla savaşıyorsunuz.


Battle Prime oyunundaki savaşlar temel olarak 6v6 takım savaşları halinde gerçekleşiyor. Her oyuncu en yüksek kill sayısına ulaşarak maçı kazanmaya çalışırken, ölen oyuncular tekrar canlanarak savaşa devam edebiliyor. Bu özellikler sayesinde Battle Prime, PUBG ve Fortnite oyunlarından gayet farklı bir savaş deneyimi sunuyor.


Rusya merkezli BlitzTeam ekibinin geliştirdiği oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. Battle Prime APK dosyasını hemen indirin ve aksiyon dolu takım savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Battle Prime ekran görüntüleri Battle Prime ekran görüntüleri Battle Prime ekran görüntüleri Battle Prime ekran görüntüleri Battle Prime ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder