Pacific Warships: Online 3D War Shooter ikon

Pacific Warships: Online 3D War Shooter APK

v1.0.44

Pacific Warships: Online 3D War Shooter Açıklama

Pacific Warships: Online 3D War Shooter APK oyunu ile aksiyon dolu deniz savaşlarına katılın.


Android savaş oyunları arasında yer alan Pacific Warships deniz aşırı savaşları konu alan fantastik bir yapım. Savaş gemisi komutanı olarak katılacağınız oyunda uçakların kalkışı ve inişini sağlamak, kontrol etmek ve muharip gemileri yok etmek gibi görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Su uyur, düşman uyumaz diyerek her zaman bir savaşa hazır olmanız şart. Emir geldiğinde size verilen görevi başarıyla tamamladığınız sürece seviyeniz yükseliyor. Böylece daha zorlu ve büyük gemilere sahip olmanın kapısı açılıyor.


Pacific Warships: Online 3D War Shooter'da kontrol edeceğiniz gemi aslında bir tür uçak savaşı gemisi. Yani, bu gemi üzerinde uçaklar savaşmak için harekete geçecek. Size düşen görev geminin kontrolünü sağlayarak savaş uçaklarının harekete geçmesini sağlamak. Kendinize ait bir filo kurana kadar görevleri başarıyla tamamlayın, savaşın efsane komutanı olun.


GDCompany ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz oynanabiliyor. Pacific Warships: Online 3D War Shooter APK dosyasını hemen indirin ve savaş geminizi kontrol etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Pacific Warships: Online 3D War Shooter ekran görüntüleri Pacific Warships: Online 3D War Shooter ekran görüntüleri Pacific Warships: Online 3D War Shooter ekran görüntüleri Pacific Warships: Online 3D War Shooter ekran görüntüleri Pacific Warships: Online 3D War Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.44

GeliştiriciGDCompany

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi02.04.2021 - 19:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 371 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10816

GÜVENLİKİndireceğiniz Pacific Warships: Online 3D War Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gdcompany.deepwaters

APK imzası: 569fd857fe7e12d257e8e6e70173515bf9f67047

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Pacific Warships: Online 3D War Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Pacific Warships: Online 3D War Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pacific Warships: Online 3D War Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Pacific Warships: Online 3D War Shooter için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Pacific Warships: Online 3D War Shooter v1.0.44 için
LÜTFEN EURO TRUCK SIMULATOR 2 GELSİN
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Pacific Warships: Online 3D War Shooter v1.0.44 için
Euro Truck Simulator 2 sadece bilgisayarlarda oynanabiliyor. Android sürümü olmadığı için paylaşamıyoruz.