Western Sniper: Vahşi Batı ikon

Western Sniper: Vahşi Batı APK

v2.3.2

Western Sniper: Vahşi Batı Açıklama

Western Sniper: Vahşi Batı, FPS tabanlı geliştirilen başarılı bir Android oyunudur.


Kahraman bir kovboy olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Western Sniper'da düzeni bozan haydutlara karşı savaştaki yerinizi alabilirsiniz. Android sniper oyunları arasında yer alan bu oyunda keskin nişancı tüfeğinizi kuşanacak ve haydutları yok etmeye çalışacaksınız. FPS tarzı oynanışa sahip olan oyunda gayet başarılı bir vahşi batı çevresi var. Haydutlar bazen tren soygunu bazen ev soygunu yapıyor. Onlar nereye gidiyorsa siz de gidecek ve hepsini avlayacaksınız.


CASUAL AZUR ekibinin geliştirdiği Western Sniper oyunu hem grafik kalitesi hem de başarılı oyun motoru sayesinde akıcı bir deneyim sunuyor. Sniper ya da keskin nişancı atış oyunlarını seviyorsanız kendine özgü içeriğiyle öne çıkan Western Sniper kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Western Sniper APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.2

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.04.2022 - 14:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme26

Dosya boyutu 78.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11023

GÜVENLİKİndireceğiniz Western Sniper: Vahşi Batı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: wild.west.sniper

APK imzası: 7f04f81be951adc103e7f25c0b399853d91ae210

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder