Western Sniper: Vahşi Batı ikon

Western Sniper: Vahşi Batı APK

v2.3.2

Western Sniper: Vahşi Batı, FPS tabanlı geliştirilen başarılı bir Android oyunudur.


Kahraman bir kovboy olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise Western Sniper'da düzeni bozan haydutlara karşı savaştaki yerinizi alabilirsiniz. Android sniper oyunları arasında yer alan bu oyunda keskin nişancı tüfeğinizi kuşanacak ve haydutları yok etmeye çalışacaksınız. FPS tarzı oynanışa sahip olan oyunda gayet başarılı bir vahşi batı çevresi var. Haydutlar bazen tren soygunu bazen ev soygunu yapıyor. Onlar nereye gidiyorsa siz de gidecek ve hepsini avlayacaksınız.


CASUAL AZUR ekibinin geliştirdiği Western Sniper oyunu hem grafik kalitesi hem de başarılı oyun motoru sayesinde akıcı bir deneyim sunuyor. Sniper ya da keskin nişancı atış oyunlarını seviyorsanız kendine özgü içeriğiyle öne çıkan Western Sniper kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Western Sniper APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri Western Sniper: Vahşi Batı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder