Ultraman: Legend of Heroes ikon

Ultraman: Legend of Heroes APK

v1.0.1

Ultraman: Legend of Heroes oyunuyla fantastik aksiyon savaşlarına hazır olun.


Özel yetenekli karakterlerin yer aldığı oyunda kendi karakter seçiminizi yaparak PvP savaşlarına katılıyorsunuz. Amacınız, sizin gibi gerçek oyuncuların kontrol ettiği rakipleri yenmek. Bunun için karakterlerinizin özel yeteneklerini kullanmanız, geliştirmeniz ve yeni karakterler seçerek ekibinizi genişletmeniz gerekiyor. Oynanabilir durumda olan 20'den fazla karakter var ve hepsinin yetenekleri birbirinden farklı.


3D grafiklerle modellenmiş Ultraman: Legend of Heroes başarılı detaylara sahip geniş bir alan içeriyor. Özellikle Kozmik Hapishane isimli bölgede şeytani karakterlere karşı savaşırken aksiyonun ve özel yeteneklerin heyecanını daha fazla hissetmeniz mümkün. Başarılı fizik ve grafik yapısı sayesinde oyun gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Ultraman: Legend of Heroes APK dosyasını hemen indirerek bu aksiyon dolu savaştaki yerinizi hemen alın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Ultraman: Legend of Heroes oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Ultraman: Legend of Heroes nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ultraman: Legend of Heroes APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ultraman: Legend of Heroes ekran görüntüleri Ultraman: Legend of Heroes ekran görüntüleri Ultraman: Legend of Heroes ekran görüntüleri Ultraman: Legend of Heroes ekran görüntüleri Ultraman: Legend of Heroes ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder