Battlefield Royale - The One ikon

Battlefield Royale - The One APK

v0.3.42

The One aksiyon dolu savaşların gerçekleştiği sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur.

 

Oyun aslında diğer Android hayatta kalma oyunlarına oldukça benziyor. 50 oyuncunun boş bir ada üzerine indiği oyunda, malzeme ve silah toplamayla birlikte en son hayatta kalan oyuncu olmak için savaş başlıyor. The One'ı ister takım olarak isterseniz de tek başınıza oynamanız mümkün. Şimdilik iki farklı savaş haritasıyla geliyor oyun, ancak ilerleyen sürümlerle birlikte bu sayının artacağını düşünüyoruz.

 

The One grafik kalitesi ve modellemesi açısından Fortnite Android sürümüne çok benziyor. Pastel tarzını iyi yansıtan grafikler savaş sahnelerinde de oldukça akıcı bir görüntü sunmayı başarıyor. The One APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. PUBG Mobile, Fornite ve Rules of Survival gibi hayattan kalma oyunlarından sıkıldıysanız, The One sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Battlefield Royale - The One nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battlefield Royale - The One APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ses efektleri, arayüz tasarımı ve font tipi optimizasyonu edilmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Battlefield Royale - The One için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Battlefield Royale - The One v0.3.42 için
Selam oyun guzelse yukliyo.