Battlefield Royale - The One ikon

Battlefield Royale - The One

v0.2.37

The One aksiyon dolu savaşların gerçekleştiği sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur.

 

Oyun aslında diğer Android hayatta kalma oyunlarına oldukça benziyor. 50 oyuncunun boş bir ada üzerine indiği oyunda, malzeme ve silah toplamayla birlikte en son hayatta kalan oyuncu olmak için savaş başlıyor. The One'ı ister takım olarak isterseniz de tek başınıza oynamanız mümkün. Şimdilik iki farklı savaş haritasıyla geliyor oyun, ancak ilerleyen sürümlerle birlikte bu sayının artacağını düşünüyoruz.

 

The One grafik kalitesi ve modellemesi açısından Fortnite Android sürümüne çok benziyor. Pastel tarzını iyi yansıtan grafikler savaş sahnelerinde de oldukça akıcı bir görüntü sunmayı başarıyor. The One APK dosyasını indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. PUBG Mobile, Fornite ve Rules of Survival gibi hayattan kalma oyunlarından sıkıldıysanız, The One sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Battlefield Royale - The One nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battlefield Royale - The One APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri Battlefield Royale - The One ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Battlefield Royale - The One son sürümle birlikte birçok yeni silah ve ekipman oyuna eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.37

GeliştiriciFat Dragon Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi18.09.2018 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme363

Dosya boyutu 169 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9019

Güvenlik seçicileri
Battlefield Royale - The One eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Battlefield Royale - The One versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder