Ultimate Sackboy ikon

Ultimate Sackboy APK

v1.3.3

Ultimate Sackboy Açıklama

Ultimate Sackboy APK oyunu ile eğlenceli Craftworld dünyasına adım atın.


İkonik kahraman Sackboy macera dolu bir hikayeye başlıyor. Bu hikayede koşu tarzı yarış turnuvalarında Sackboy ile birlikte oynayacaksınız. Oyundaki platform kahramanımızın düşmanlarıyla dolu. Yarışlardaki rekabetçi ortamda kayarak, zıplayarak ve çarparak düşmanları geçmeniz gerekiyor. Platform üzerinde yapacağınız her hamle sizi sonraki düşmanla yüz yüze getirecek. Aklınızı kullanarak doğru zamanlamayı yapın ve hem diğer yarışçıları hem de düşmanları arkanızda bırakın. Platform üzerinde sizi koruyacak baloncuklar bulunuyor. Baloncukları toplayarak korumanızı maksimum seviyeye çıkarmayı unutmayın.


Android oyun kategorisinde oldukça popüler olan Ultimate Sackboy kendine özgü yarış pistleriyle dikkat çekiyor. Biz yarış pisti diyoruz ama bunları bir tür koşu pisti olarak düşünebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan pistlerde kademenizi ilerletiyor ve sonraki bölümlerde sizi koruyacak özel güçleri toplamaya çalışıyorsunuz. Her yarışta olduğu gibi Ultimate Sackboy oyununda da yarış sonunda ödüller var. Ancak en önemlisi nihai ödül ismindeki bölüm ödülleri. Karakterinizde yapacağınız geliştirmeler, oyun içi özel eşyalar ve renkli kıyafetleri bölüm sonlarında elde edebilirsiniz. Karakterinizde yapacağınız her geliştirme oyundaki fiyakanızı artıracak. Ayrıca, yüksek skor toplamak için de bu şart.


Exient oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. İnternetsiz ve ücretsiz olarak oyunu oynamak için Ultimate Sackboy APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun hem Android telefon hem de Android tabletlerle uyumlu. İyi eğlenceler.

Ultimate Sackboy ekran görüntüleri Ultimate Sackboy ekran görüntüleri Ultimate Sackboy ekran görüntüleri Ultimate Sackboy ekran görüntüleri Ultimate Sackboy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.3

GeliştiriciExient

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.04.2023 - 12:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 136 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11374

GÜVENLİKİndireceğiniz Ultimate Sackboy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.exient.sackboy

APK imzası: e5a2c1695ad75595ac8f8de55939771e8721b682

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder