Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ikon

Warface: Global Operations – PVP Action Shooter APK

v1.0.4

Warface: Global Operations oyunuyla aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.


PvP ve FPS tabanlı geliştirilen Warface: Global Operations oyununda dünyanın her yerinde askeri görevlere katılacak, size verilen hedefleri yok etmek için savaşacaksınız. Bilgisayardan bildiğimiz Warface oyununun mobil uyarlaması olan Warface: Global Operations nişancılık oyunlarını sevenler için gayet başarılı bir oyun.


Warface: Global Operations temel olarak takımların savaşına dayalı. Bir takım hedefleri yok etmekle görevliyken, karşı takım ise hedefi korumakla görevli. Warface Android versiyonunu hemen indirerek bu takım savaşındaki yerinizi alabilirsiniz.


My.com stüdyosunun geliştirdiği oyun aksiyon dolu hikayesi, yüksek kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Android aksiyon oyunlarını sevenler için Warface Global Operations gayet ideal bir yapım durumunda. Oyunu oynamak için Warface Global Operations APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Warface: Global Operations – PVP Action Shooter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Warface: Global Operations – PVP Action Shooter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Warface: Global Operations – PVP Action Shooter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ekran görüntüleri Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ekran görüntüleri Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ekran görüntüleri Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ekran görüntüleri Warface: Global Operations – PVP Action Shooter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder