Critical Ops ikon

Critical Ops APK

v1.22.0.f1288

FPS tabanlı geliştirilen Critical Ops ile gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşın.


Counter Strike (CS:GO) oyununa alternatif olarak oynayabileceğiniz ve milyonlarca hayranı bulunan Critical Ops aksiyon oyununda 20 kişilik çatışma alanında ister kendi arkadaşlarınızla isterseniz internet üzerinden herhangi birileri ile çatışma heyecanını yaşayabilirsiniz. Kimin ile oynarsanız oynayın, kazanan takım sizin takımınız olmalı.


Kesici aletler, tabancalar ve taramalı silahlar gibi ağır silahların yer aldığı oyunda kazanacağınız para puanlar ile silahlarınızı yenileyebilir veya daha iyi bir silah alabilirsiniz. Üstelik silahlarınızın sıkıcı görüntüsünü değiştirmek için onlarca skin seçeneği de yer alıyor. Her silahın oldukça gerçekçi haritalarda kullanılabildiğini belirtelim.


Critical Ops rakipleri güçlü olsa da kendini geliştirdiği için popülerliğini hiç kaybetmedi. Örneğin v1. sürümüne geçtikten sonra oyundaki tüm karakterler ve karakterlerin savaşçı animasyonları tamamen yenilenerek oyunculara yepyeni bir deneyim sunmayı başarmış durumda. Android FPS oyunları içerisinde adil ve eşit düzende savaşlar için oyun en iyi alternatiflerden birisi.


Oyunda kullanılan yüksek kalite grafikler oldukça iyi bir FPS deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan Critical Ops APK dosyasını hemen indirin ve bu sürükleyici savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Critical Ops oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Critical Ops nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Critical Ops APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Critical Ops ekran görüntüleri Critical Ops ekran görüntüleri Critical Ops ekran görüntüleri Critical Ops ekran görüntüleri Critical Ops ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Critical Ops APK son sürüm güncellemesinde;

SOAR isimli yeni savaş haritası eklenmiş,

Oyun menüsü yenilenmiş,

İkili oyun modu eklenmiş,

Kasa açma deneyimi güncellenmiş,

Silah temaları geliştirilmiş.

Artıları

Yenilenmiş karakter modelleri,

Geniş harita seçeneği,

Başarılı oyun motoru,

Sürükleyici grafik yapısı,

Gerçek zamanlı FPS deneyimi.

Eksileri

RAM ve pil kullanımı çok fazla.

Yorumlar

Critical Ops için toplam 62 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Critical Ops v1.22.0.f1288 için
Açiliyormu
Ziyaretçi1 yıl önce Critical Ops v1.13.0.f984 için
Güzel
Ziyaretçi1 yıl önce Critical Ops v1.13.0.f970 için
Bu hılelımı
Ziyaretçi2 yıl önce Critical Ops v1.4.0.f488 için
Cok guzel oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Critical Ops v1.2.0.f381 için
Apk kanımı c ops abiler