Dead Paradise: The Road Warrior ikon

Dead Paradise: The Road Warrior APK

v1.7

Dead Paradise ile aksiyon ve savaşın hiç eksik olmadığı savaşlara katılın. Ücretsiz ve APK olarak sunduğumuz oyun Ölüm Yarışları'nı andıran bir kurguya sahip.


Oyunda yer alan her araba rakibini yok etmek için tasarlanmış ve her oyuncu yarışı birinci bitirmek istiyorsa rakibini yok etmek zorunda. Bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz onlarca ağır ve silah seçeneği var. Ancak en etkili olanları ağır makineli tüfek ve tabii ki bomba. Aracınızın seviyesine göre seçebileceğiniz silahları almak için yarışlarda başarılı olmanız ve dolayısıyla para ödülü kazanmanız şart. Eğer kısayoldan daha fazla para ödülü kazanmak istiyorsanız daha güçlü olan Patron Savaşları'na da katılabilirsiniz.


90'dan fazla seviyenin yer aldığı Dead Paradise'da 10 yarış arabası ve onlarca yükseltme seçeneği bulunuyor. Oyunun grafik kalitesi de takılmadan akıcı bir şekilde ilerliyor. Dead Paradise APK dosyasını hemen indirin ve ölüm yarışlarında rakiplerinizi yok etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dead Paradise Race Shooter APK son sürüm güncellemesi ile;

Nuclear Winter isimli yeni bir turnuva ve lokasyon eklenmiş,

30 yeni seviye eklenmiş,

Kış tatiline özel yeni dekorasyon yapılmış ve oyun mağaza tasarımı güncellenmiş.

Artıları

Aksiyon dolu oyun kurgusu,

Başarılı fizik yapısı,

Akıcı grafikler,

Geniş oyun içeriği.

Eksileri

Araba yükseltebilmek için seviyenizi de yükseltmeniz gerekiyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder