Dead Paradise: The Road Warrior ikon

Dead Paradise: The Road Warrior

v1.3.0

Dead Paradise ile aksiyon ve savaşın hiç eksik olmadığı savaşlara katılın. Ücretsiz ve APK olarak sunduğumuz oyun Ölüm Yarışları'nı andıran bir kurguya sahip.

 

Oyunda yer alan her araba rakibini yok etmek için tasarlanmış ve her oyuncu yarışı birinci bitirmek istiyorsa rakibini yok etmek zorunda. Bunu yapabilmek için kullanabileceğiniz onlarca ağır ve silah seçeneği var. Ancak en etkili olanları ağır makineli tüfek ve tabii ki bomba. Aracınızın seviyesine göre seçebileceğiniz silahları almak için yarışlarda başarılı olmanız ve dolayısıyla para ödülü kazanmanız şart. Eğer kısayoldan daha fazla para ödülü kazanmak istiyorsanız daha güçlü olan Patron Savaşları'na da katılabilirsiniz.

 

90'dan fazla seviyenin yer aldığı Dead Paradise'da 10 yarış arabası ve onlarca yükseltme seçeneği bulunuyor. Oyunun grafik kalitesi de takılmadan akıcı bir şekilde ilerliyor. Dead Paradise APK dosyasını hemen indirin ve ölüm yarışlarında rakiplerinizi yok etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri Dead Paradise: The Road Warrior ekran görüntüleri
Artıları

Aksiyon dolu oyun kurgusu,

Başarılı fizik yapısı,

Akıcı grafikler,

Geniş oyun içeriği.

Eksileri

Araba yükseltebilmek için seviyenizi de yükseltmeniz gerekiyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciSMOKOKO GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi11.10.2018 - 11:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme49

Dosya boyutu 99.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9079

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder