Bright Memory Mobile ikon

Bright Memory Mobile APK

v1.0

Bright Memory Mobile Açıklama

FPS tabanlı Bright Memory Mobile oyunu ile Aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor.


Birbirinden farklı özel yeteneklere sahip savaşçıların yer aldığı Bright Memory Mobile, FPS bakış açısıyla gerçek zamanlı savaşları konu alıyor. Bu oyunu diğer FPS savaş oyunlarından ayıran en önemli özellik, karakterlerin yeteneklerini sizin belirleyebiliyor olmanız. Oyunda yer alan SRO isimli geliştirme merkezine katılarak savaşçı karakterinize istediğiniz becerileri yükleyebilirsiniz.


Bright Memory Mobile hem grafik kalitesi hem de hassas kontrolleri sayesinde oynarken oldukça keyif veren bir yapım. Henüz geliştirme aşamasında olan oyun tam olarak erişime açılmış değil. Bright Memory Mobile APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bright Memory Mobile ekran görüntüleri Bright Memory Mobile ekran görüntüleri Bright Memory Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciFYQD Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi03.01.2020 - 13:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1343

Dosya boyutu 834 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10074

GÜVENLİKİndireceğiniz Bright Memory Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.FYQD.BrightMemory

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bright Memory Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bright Memory Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bright Memory Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder