Bright Memory Mobile ikon

Bright Memory Mobile APK

v1.0

FPS tabanlı Bright Memory Mobile oyunu ile Aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor.


Birbirinden farklı özel yeteneklere sahip savaşçıların yer aldığı Bright Memory Mobile, FPS bakış açısıyla gerçek zamanlı savaşları konu alıyor. Bu oyunu diğer FPS savaş oyunlarından ayıran en önemli özellik, karakterlerin yeteneklerini sizin belirleyebiliyor olmanız. Oyunda yer alan SRO isimli geliştirme merkezine katılarak savaşçı karakterinize istediğiniz becerileri yükleyebilirsiniz.


Bright Memory Mobile hem grafik kalitesi hem de hassas kontrolleri sayesinde oynarken oldukça keyif veren bir yapım. Henüz geliştirme aşamasında olan oyun tam olarak erişime açılmış değil. Bright Memory Mobile APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bright Memory Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bright Memory Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bright Memory Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bright Memory Mobile ekran görüntüleri Bright Memory Mobile ekran görüntüleri Bright Memory Mobile ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder