Battle Racing Stars - Multiplayer Games ikon

Battle Racing Stars - Multiplayer Games APK

v1.3.30

Battle Racing Stars - Multiplayer Games, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı mücadele edeceğiniz aksiyon oyunudur.


Efsanevi oyun karakterleriyle oynayacağınız Battle Racing Stars'da zman katili olarak zorlu bir mücadeleye girişiyorsunuz. Oyun kurgusu açısından hem koşu hem de platform oyunlarına benziyor. Size düşen görev gerçek zamanlı oyunculara karşı başlayacağınız bu hikayede rakiplerinizi yenmek.


Oyunun 4 farklı modu var. Tüm modlarda gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz ama her modun kendine has bir oynanışı var. Bu geniş oyun içeriği sayesinde sıkılmadan, keyifle oyunu oynamanızı sağlıyor. Halfbrick ekibinin geliştirdiği Battle Racing Stars, hem kaliteli grafikleri hem de sezgisel kontrolleri ile gerçek zamanlı Android oyunları arasında öne çıkmayı başarıyor. Battle Racing Stars APK dosyasını hemen indirerek bu aksiyon dolu oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Battle Racing Stars - Multiplayer Games ekran görüntüleri Battle Racing Stars - Multiplayer Games ekran görüntüleri Battle Racing Stars - Multiplayer Games ekran görüntüleri Battle Racing Stars - Multiplayer Games ekran görüntüleri Battle Racing Stars - Multiplayer Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Battle Racing Stars - Multiplayer Games için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Battle Racing Stars - Multiplayer Games v1.3.30 için
para hilesi yapin