Camera Clash: Monster Fight ikon

Camera Clash: Monster Fight APK

v1.0.5

Camera Clash: Monster Fight Açıklama

Camera Clash APK ile aksiyon dolu atıcılık deneyimine hazır olun. Keskin nişancılardan oluşan bir ekip kurarak başlayacağınız Camera Clash oyununda farklı türdeki canavarlara karşı savaşacaksınız. Canavarlara karşı bir tür hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz bu oyun, sürükleyici hikayesi ve aksiyon dolu kurgusu sayesinde eğlenceli bir Android oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Hiç bitmeyen savaş kurgusu sizi oyuna çekerken farklı tarzdaki canavar tipleri farklı taktikler geliştirmenizi sağlayacak. Oyundaki her nişancı karakterin farklı yetenek düzeyleri var. Karşınıza gelen canavar türlerine göre kendi ekibinizdeki atıcıların yeteneklerini geliştirerek gücünüzü artırmanız gerekiyor. Aksi halde sizi zorlayan canavarlara karşı işiniz oldukça zor. Başlangıçta karakterlerin bir kısmı kilitli geliyor, ilerleyen bölümlerde elde edeceğiniz başarı puanlarıyla diğer karakterlerin de kilidini açarak ekibinizi genişletebilirsiniz. Nişancılık tarzı Android oyunları seviyorsanız Camera Clash: Monster Fight kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir yapım. Camera Clash APK dosyasını hemen ücretsiz indirin, canavarlara karşı nefes kesen savaşlara katılın. İyi oyunlar.
Camera Clash: Monster Fight ekran görüntüleri Camera Clash: Monster Fight ekran görüntüleri Camera Clash: Monster Fight ekran görüntüleri Camera Clash: Monster Fight ekran görüntüleri Camera Clash: Monster Fight ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.5

GeliştiriciSims Puzzle Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi01.11.2023 - 19:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme34

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11542

GÜVENLİKİndireceğiniz Camera Clash: Monster Fight APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.camera.clash.toilet.monster.war.battlegames

APK imzası: 5ae7b61f64c38785add90a148b86847447050e45

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder