SütChoco - Çevrimiçi FPS ikon

SütChoco - Çevrimiçi FPS APK

v1.13.0

MilkChoco gerçek zamanlı oyunculara karşı Battle Royale savaşlarına katılacağınız eğlenceli bir oyun.

 

FPS tabanlı geliştirilen oyunda ikonik karakterlerle birlikte 4'e 4 ekip savaşlarına katılıyor ve en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Oyun Battle Royale tarzına sahip olduğu için tek başınıza da savaşmanız mümkün. Android hayatta kalma oyunları gibi 100 oyuncuya karşı katılacağınız Battle Royale savaşında en son hayatta kalan oyuncu bölümü kazanmış sayılıyor.

 

MilkChoco - Online FPS'de bulunan her karakterin silah yeteneğini geliştirebilirsiniz. Bu da savaş tarzınızı yansıtmanız açısından oldukça önemli bir özellik. Oyunda kullanılan haritalar oldukça çekici, sanki gökyüzünde oynuyormuş gibi hissi veriyor ancak çevre modellemesi daha başarılı olabilirdi diye düşünüyoruz. Basit kontrol yapısı ve ikonik karakterleri ile farklı bir battle royole oyunu arıyorsanız MilkChoco sizin için iyi bir alternatif olabilir. MilkChoco APK dosyasını indirerek hemen savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

SütChoco - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri SütChoco - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri SütChoco - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri SütChoco - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri SütChoco - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki silah güçlerinin denge optimizasyonu yapılmış,

Arayüz tasarımında geliştirmeler yapılmış,

Klan savaşlarına ait özellikler optimize edilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder