MilkChoco - Online FPS ikon

MilkChoco - Online FPS

v1.2.4

MilkChoco gerçek zamanlı oyunculara karşı Battle Royale savaşlarına katılacağınız eğlenceli bir oyun.

 

FPS tabanlı geliştirilen oyunda ikonik karakterlerle birlikte 4'e 4 ekip savaşlarına katılıyor ve en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Oyun Battle Royale tarzına sahip olduğu için tek başınıza da savaşmanız mümkün. Android hayatta kalma oyunları gibi 100 oyuncuya karşı katılacağınız Battle Royale savaşında en son hayatta kalan oyuncu bölümü kazanmış sayılıyor.

 

MilkChoco - Online FPS'de bulunan her karakterin silah yeteneğini geliştirebilirsiniz. Bu da savaş tarzınızı yansıtmanız açısından oldukça önemli bir özellik. Oyunda kullanılan haritalar oldukça çekici, sanki gökyüzünde oynuyormuş gibi hissi veriyor ancak çevre modellemesi daha başarılı olabilirdi diye düşünüyoruz. Basit kontrol yapısı ve ikonik karakterleri ile farklı bir battle royole oyunu arıyorsanız MilkChoco sizin için iyi bir alternatif olabilir. MilkChoco APK dosyasını indirerek hemen savaştaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

MilkChoco - Online FPS ekran görüntüleri MilkChoco - Online FPS ekran görüntüleri MilkChoco - Online FPS ekran görüntüleri MilkChoco - Online FPS ekran görüntüleri MilkChoco - Online FPS ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.4

GeliştiriciGameParadiso

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi04.05.2018 - 13:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme134

Dosya boyutu 31.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8698

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder