Shadow Battle 2.2 ikon

Shadow Battle 2.2

v2.2.11

Gölge savaşları Shadow Battle 2.2 oyunuyla çok oyunculu olarak devam ediyor. Mükemmel RPG kurgusuyla milyonlarca oyuncuya ulaşan Shadow Battle serisi orijinal hikayesini koruyarak gelişmeye devam ediyor. Bilmeyenler için kısa bir bilgi verelim: Shadow Battle gölge karakter dövüşçülerin güçlerini çarpıştırdığı sürükleyici bir hikayeye sahip.

 

Oyunun başında seçeceğiniz karakterle birlikte çıkacağınız bu sürükleyici hikayede RPG sistemiyle karakterinizin yeteneklerini ve gücü geliştiriyor, gerçek oyunculara karşı dövüşüyorsunuz. Özellike ilerleyen bölümlerde efsane bir dövüşçü olarak liderlik tablosunda yükselirken gerçek zamanlı turnuvalarda yine gerçek oyunculara karşı dövüşmek oldukça keyif veriyor. Android için ücretsiz olarak sunulan Shadow Battle 2.2 APK dosyasını indirerek bu sürükleyici gölge savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Shadow Battle 2.2 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.2 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.2 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.2 ekran görüntüleri Shadow Battle 2.2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.11

GeliştiriciBlackhole Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi22.05.2018 - 22:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme254

Dosya boyutu 83.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8751

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder