Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ikon

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları APK

v3.24.0.0

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları Açıklama

Striker Zone APK ile gerçek zamanlı aksiyon dolu savaşlara katılın.


Android shooter oyunları arasında yer alan Striker Zone oyunuyla gerçek zamanlı savaşlar sizleri bekliyor. Özel harekat askeri olarak katılacağınız oyunda düşman birliklerini yok etmek için büyük bir savaş veriyorsunuz. PvP tabanlı oynayacağınız bu savaşlarda Ukrayna'nın Çernobil bölgesindeki aksiyonu yüksek tempoda yaşıyorsunuz.


Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları adı ile Google Play'de yayımlanan oyun yüksek tempolu savaş oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Gerçekçi fizik yapısı ve akıcı savaş sahneleri sayesinde hissederek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Striker Zone APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.24.0.0

GeliştiriciXDEVS LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi01.05.2021 - 19:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme65

Dosya boyutu 233 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10849

GÜVENLİKİndireceğiniz Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.extremedevelopers.strikerzone

APK imzası: 4b33424b3ad69e0de201d0e7d2addf45100c06a2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder