Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ikon

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları APK

v3.24.0.0

Striker Zone APK ile gerçek zamanlı aksiyon dolu savaşlara katılın.


Android shooter oyunları arasında yer alan Striker Zone oyunuyla gerçek zamanlı savaşlar sizleri bekliyor. Özel harekat askeri olarak katılacağınız oyunda düşman birliklerini yok etmek için büyük bir savaş veriyorsunuz. PvP tabanlı oynayacağınız bu savaşlarda Ukrayna'nın Çernobil bölgesindeki aksiyonu yüksek tempoda yaşıyorsunuz.


Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları adı ile Google Play'de yayımlanan oyun yüksek tempolu savaş oyunlarını sevenler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Gerçekçi fizik yapısı ve akıcı savaş sahneleri sayesinde hissederek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Striker Zone APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri Striker Zone: 3D Online Games Savaş Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder