Robotics! ikon

Robotics! APK

v2.0.0

Robotics! APK ile aksiyon dolu görevlere hazır olun.


Teknoloji kurgusuna sahip olan Robotics oyununda robot eğitmeni olarak görev alıyorsunuz. Oyundaki amacınız basit bir robotu tam bir savaş makinesine döndürmek. Minik tasarıma sahip bir robotla başlayacağınız bu görevde robotunuz siz ne öğretirseniz onu yerine getiriyor. Özellikle savaş tekniklerini öğretirken çok dikkatli olmanız şart. PvP arenalarda sizin gibi robot eğitmenler tarafından geliştirilen robotlarla birebir mücadele ederken bu yetenekler çok lazım olacak.


Robotics! oyununda robotunuzu geliştirmeniz için onlarca çeşit parça var. Her parçayı yükseltirken robotunuz yeteneklerine yetenek katacak ve savaşta avantajlı duruma gelecek. Oyundaki savaşlar genel olarak PvP tabanlı arenalarda oynanıyor. Yukarıda dediğimiz gibi, gerçek oyuncular tarafından yetiştirilmiş robotlar yeteneklerini sergilerken siz de ne kadar iyi bir robot eğitmeni olduğunuzu görme fırsatına sahip oluyorsunuz. Robotunuz savaşta başarısız olursa ona daha iyi teknikler öğretmeniz şart olduğunu unutmayın.


ZeptoLab ekibi tarafından geliştirilen bu eğlenceli robot oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. Robotics! APK dosyasını hemen indirerek robotların mücadelesindeki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder