Robotics! ikon

Robotics! APK

v2.0.0

Robotics! Açıklama

Robotics! APK ile aksiyon dolu görevlere hazır olun.


Teknoloji kurgusuna sahip olan Robotics oyununda robot eğitmeni olarak görev alıyorsunuz. Oyundaki amacınız basit bir robotu tam bir savaş makinesine döndürmek. Minik tasarıma sahip bir robotla başlayacağınız bu görevde robotunuz siz ne öğretirseniz onu yerine getiriyor. Özellikle savaş tekniklerini öğretirken çok dikkatli olmanız şart. PvP arenalarda sizin gibi robot eğitmenler tarafından geliştirilen robotlarla birebir mücadele ederken bu yetenekler çok lazım olacak.


Robotics! oyununda robotunuzu geliştirmeniz için onlarca çeşit parça var. Her parçayı yükseltirken robotunuz yeteneklerine yetenek katacak ve savaşta avantajlı duruma gelecek. Oyundaki savaşlar genel olarak PvP tabanlı arenalarda oynanıyor. Yukarıda dediğimiz gibi, gerçek oyuncular tarafından yetiştirilmiş robotlar yeteneklerini sergilerken siz de ne kadar iyi bir robot eğitmeni olduğunuzu görme fırsatına sahip oluyorsunuz. Robotunuz savaşta başarısız olursa ona daha iyi teknikler öğretmeniz şart olduğunu unutmayın.


ZeptoLab ekibi tarafından geliştirilen bu eğlenceli robot oyunu ücretsiz olarak sunuluyor. Robotics! APK dosyasını hemen indirerek robotların mücadelesindeki yerinizi alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri Robotics! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0

GeliştiriciZeptoLab

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi14.08.2020 - 10:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme31

Dosya boyutu 63.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10542

GÜVENLİKİndireceğiniz Robotics! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zeptolab.robotics

APK imzası: 565bfb94197276e2b0c11105b62ee589f316b787

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder