Dead Fire Zombie shooting ikon

Dead Fire Zombie shooting APK

v1.0.4

Dead Fire Zombie Shooting APK, zombi avcılığı yapacağınız keyifli bir oyun.


Zombi oyunlarını sevenler için Dead Fire gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Oyundaki amacınız, belli bölgelerdeki zombileri yok etmek. Sniper, shotgun, otomatik tüfek ve Rifle gibi birçok silah türü görevlerde kullanılmak için oyunda bulunuyor. Size düşen görev, zombileri karşınıza almak ve hepsini yok etmek. Görevleri tamamladıkça seviyeniz yükselecek ve daha zorlu görevlere başlayacaksınız.


Oyunun grafikleri orta düzeyde diyebiliriz. İnternetsiz ve ücretsiz olması sayesinde oyun yine de denemeye değer. Dead Fire APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dead Fire Zombie shooting nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dead Fire Zombie shooting APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dead Fire Zombie shooting ekran görüntüleri Dead Fire Zombie shooting ekran görüntüleri Dead Fire Zombie shooting ekran görüntüleri Dead Fire Zombie shooting ekran görüntüleri Dead Fire Zombie shooting ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder