Stickman Revenge 3 - Ninja War ikon

Stickman Revenge 3 - Ninja War APK

v1.6.2

Stickman Revenge 3 - Ninja War Açıklama

Stickman Revenge 3 oyunuyla çöp adam tarzındaki ninjaların sürükleyici savaşına katılın.


Önceki Stickman serisiyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun, üçüncü serisinde yeni grafik yapısı ve yeni ninja karakterleriyle çok daha başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Leo, Kira, Jetsu, Reaper, Rocker ve Mager isimli ninjalardan birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Amacınızsa, kontrol edeceğiniz ninja karakteri ile birlikte önünüze çıkan düşmanları yok etmek; bölüm sonlarında özel canavarlarla savaşmak.


Stickman Revenge 3'te yer alan her çöp adam, yani ninja kendine has bir kavga stiline sahip. Kimisi sopayla dövüşürken, kimisi de kılıcıyla düşmana diz çöktürüyor. Başlangıçta her karakter düşük seviye güce sahip olsa da oyundaki başarınıza göre güçleri zamanla yükseliyor ve özel kombo yetenekleri kazanıyor.


Stickman Revenge 3 grafik kalitesiyle de dikkat çekiyor. Oyun hikayesine uygun olarak karanlık bir dehlize benzeyen savaş platformu aksiyon heyecanını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Stickman Revenge 3 APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek çöp adamların sürükleyici savaşına hemen katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Stickman Revenge 3 APK son sürüm güncellemesinde liderlik tablosu geliştirilmiş, oyun dengesi geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Stickman Revenge 3 - Ninja War ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja War ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja War ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja War ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.2

GeliştiriciBravestars Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.03.2018 - 11:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme255

Dosya boyutu 46.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8392

GÜVENLİKİndireceğiniz Stickman Revenge 3 - Ninja War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zonmob.StickmanRevenge

APK imzası: 87548f7a8c1b0aca37257f9d560f0b0e13a250cc

Stickman Revenge 3 - Ninja War eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stickman Revenge 3 - Ninja War versiyonları:
  • 1. Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior v1.0.24

Stickman Revenge 3 - Ninja War nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stickman Revenge 3 - Ninja War APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder