Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ikon

Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior APK

v1.0.24

Stickman Revenge 3 oyunuyla çöp adam tarzındaki ninjaların sürükleyici savaşına katılın.

 

Önceki Stickman serisiyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun, üçüncü serisinde yeni grafik yapısı ve yeni ninja karakterleriyle çok daha başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Leo, Kira, Jetsu, Reaper, Rocker ve Mager isimli ninjalardan birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Amacınızsa, kontrol edeceğiniz ninja karakteri ile birlikte önünüze çıkan düşmanları yok etmek; bölüm sonlarında özel canavarlarla savaşmak. 

 

Stickman Revenge 3'te yer alan her çöp adam, yani ninja kendine has bir kavga stiline sahip. Kimisi sopayla dövüşürken, kimisi de kılıcıyla düşmana diz çöktürüyor. Başlangıçta her karakter düşük seviye güce sahip olsa da oyundaki başarınıza göre güçleri zamanla yükseliyor ve özel kombo yetenekleri kazanıyor.

 

Stickman Revenge 3 grafik kalitesiyle de dikkat çekiyor. Oyun hikayesine uygun olarak karanlık bir dehlize benzeyen savaş platformu aksiyon heyecanını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Stickman Revenge 3 APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirerek çöp adamların sürükleyici savaşına hemen katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ekran görüntüleri Stickman Revenge 3 - Ninja Warrior ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder