Vegas Gangsteri ikon

Vegas Gangsteri APK

v5.1.1a

Gameloft tarafından geliştirilen MMA oyunu Vegas Gangsteri sizlere müthiş bir aksiyon yaşatacak hikayeyle karşınızda.


Vegas Gangsteri'da mafya şehri Vegas'ı ele geçirmek için gangster çetesi kuruyor ve şehirdeki diğer mafyalarla çatışma içerisine giriyorsunuz. Diğer gangster oyunlarından farklı olarak kat kat genişletilmiş olan Vegas şehrinde birbirinden farklı ve heyecanlı onlarca görev tamamlanmak için sizleri bekliyor. Bu görevler içerisinde hava, su ve sokak yarışları gibi heyecanlı, katliam, soygun yapma ve keskin nişancılık gibi aksiyonu yüksek sahneler de bulunuyor. Oyunda silah olarak molotof kokteyli ve lav silahları bulunuyor ancak; daha farklı silahlar için görevleri tamamlamalı ve hem karakterin becerisini hem de silahlarınızı genişletmelisiniz.


Kurgu ve grafik kalitesi bakımından Gameloft'un tecrübesini yansıtan Vegas Gangsteri açık dünya oyunları arasında en geniş aksiyon hikayesine sahip oyunlardan biri. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği olması da oyunun diğer artı yönlerinden. Vegas Gangsteri APK dosyasını kurduktan sonra oyun 1 GB'tan daha fazla bir data dosyası indirecek, bu nedenle kurulum sırasında Wi-Fi bağlantınız olmasına dikkat edin. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Vegas Gangsteri oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Vegas Gangsteri nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Vegas Gangsteri APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Vegas Gangsteri APK son sürüm güncellemesi ile;

Yeni silahlı görevler eklenmiş,

Kraliyet kulübü özelliği eklenmiş,

Savaş Bileti 3. Sezon başlatılmış,

Firavun Baskını isimli yeni bir savaş eklenmiş.

Yorumlar

Vegas Gangsteri için toplam 328 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Vegas Gangsteri v4.7.0d için
arkadaş bu oyun 3 yıla kadar duracak mı söyle 3 yıl sonra telefon alacak babam lütfen biriniz söyleyin yüklemek istiyorum
Ziyaretçi1 yıl önce Vegas Gangsteri v4.7.0d için
Bu oyunu indiriyorum,oyunun güncellemesi durunca oyun yine çalışacağını? Çünkü Gangster new orleans 5 aydır güncellemiyor. Sizin siteden çok oyun indirdim ve rica ediyorum söyleyin bir gün bu oyunun güncellemesi dayanacakmı ve dayanınca da çalışacakmı?
Ziyaretçi1 yıl önce Vegas Gangsteri v4.6.0l için
Çok güzzel be
Ziyaretçi1 yıl önce Vegas Gangsteri v4.6.0l için
Oyuna bayıllldim
Ziyaretçi1 yıl önce Vegas Gangsteri v4.6.0l için
Oyun Güzelmi Cevap Verirseniz Sevinirim