Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri

v3.4.1a
reklamlar
Vegas Gangsteri
Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri ekran görüntüleri Vegas Gangsteri tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Vegas Gangsteri Açıklama

Gameloft tarafından geliştirilen MMA oyunu Vegas Gangsteri sizlere müthiş bir aksiyon yaşatacak hikayeyle karşınızda.

 

Vegas Gangsteri'da mafya şehri Vegas'ı ele geçirmek için gangster çetesi kuruyor ve şehirdeki diğer mafyalarla çatışma içerisine giriyorsunuz. Diğer gangster oyunlarından farklı olarak kat kat genişletilmiş olan Vegas şehrinde birbirinden farklı ve heyecanlı onlarca görev tamamlanmak için sizleri bekliyor. Bu görevler içerisinde hava, su ve sokak yarışları gibi heyecanlı, katliam, soygun yapma ve keskin nişancılık gibi aksiyonu yüksek sahneler de bulunuyor. Oyunda silah olarak molotof kokteyli ve lav silahları bulunuyor ancak; daha farklı silahlar için görevleri tamamlamalı ve hem karakterin becerisini hem de silahlarınızı genişletmelisiniz.

 

Kurgu ve grafik kalitesi bakımından Gameloft'un tecrübesini yansıtan Vegas Gangsteri açık dünya oyunları arasında en geniş aksiyon hikayesine sahip oyunlardan biri. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği olması da oyunun diğer artı yönlerinden. Vegas Gangsteri APK dosyasını kurduktan sonra oyun 1 GB'tan daha fazla bir data dosyası indirecek, bu nedenle kurulum sırasında Wi-Fi bağlantınız olmasına dikkat edin. İyi oyunlar.

reklamlar

Vegas Gangsteri Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 2 ay önce Vegas Gangsteri v2.3.2a İçin
oyuna internet siz girin
Ziyaretçi 3 ay önce Vegas Gangsteri v2.5.0q İçin
5 daha guzel
Ziyaretçi 4 ay önce Vegas Gangsteri v2.3.2a İçin
oyuna intertensiz girin
Ziyaretçi 4 ay önce Vegas Gangsteri v2.3.2a İçin
Güncelleme istedi olmadi sildim maalesef
Ziyaretçi 4 ay önce Gangstar Vegas v2.5.1c İçin
Bunu indirebilirsiniz