The Survival Hunter Games 2 ikon

The Survival Hunter Games 2 APK

v1.137

The Survival Hunter Games 2 oyununda ile piksel tabanlı aksiyon macerası sizi bekliyor.


Bir tür hayatta kalma oyunu olan The Survival Hunter Games 2 ile gerçek oyuncularla birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Göreviniz zor ama oldukça eğlenceli: harita üzerinde hayatta kalmayı başarmak. Oyunun başında silahsız olarak bir haritaya düşüyorsunuz, hayatta kalmak ve diğer oyuncularla savaşmak için hemen bir silah bulmanız gerek. Daha sonraki aşamalarda aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor.


Oyunun temel modu hayatta kalma üzerine kurulmuş olsa da içerisinde birçok farklı mod da bulunuyor. Zaman yarışı ve belli hedefi yok etme gibi kurgulara sahip bu modlarda ister botlara karşı isterseniz de gerçek oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.


The Survival Hunter Games 2'nin grafikleri piksel tabanlı geliştirilmiş. Hayatta kalma tarzındaki oyunları seviyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir kurguya sahip. The Survival Hunter Games 2 APK dosyasını ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

The Survival Hunter Games 2 ekran görüntüleri The Survival Hunter Games 2 ekran görüntüleri The Survival Hunter Games 2 ekran görüntüleri The Survival Hunter Games 2 ekran görüntüleri The Survival Hunter Games 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder