Bob The Robber 4 ikon

Bob The Robber 4

v1.26

Minik ajan Bob, tamamen yenilenen Bob The Robber 4 oyunuyla yepyeni görevlere çıkıyor.


3'üncü serisiyle oyuncuların çok sevdiği karakter Bob, serinin dördüncü oyunuyla yeni ve daha zor görevlere çıkacak, en büyük yardımcısı ise sizsiniz. Bob The Robber 4'te eklenen en önemli görev, başında korumaların bulunduğu hazineyi çalmak ve zaman sınırına dikkat ederek bölgeden uzaklaşmak. Paris şehrinde geçen yeni görevler bu sefer sadece evle sınırlı değil, market ve plaza gibi büyük mekanlar da göreviniz içerisinde.


Bob The Robber 4'te oyunun grafikleri de tamamen elden geçirilmiş. Özellikle geçiş sahnelerindeki animasyonlar artık daha hızlı ve akıcı görüntüleniyor. Bob The Robber 3 oyununu sevenler yeni dördüncü seriyi de mutlaka sevecektir. Ücretsiz olan oyunu oynamaya başlamak için APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Bob The Robber 4 ekran görüntüleri Bob The Robber 4 ekran görüntüleri Bob The Robber 4 ekran görüntüleri Bob The Robber 4 ekran görüntüleri Bob The Robber 4 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bob The Robber 4 APK son sürüm güncellemesi ile oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Bob The Robber 4 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Bob The Robber 4 v1.13 için
Hileli mi?