Survivalist invasion ikon

Survivalist invasion APK

v0.0.266

Survivalist invasion Açıklama

Survivalist invasion, simülasyon tabanlı geliştirilen akıcı bir hayatta kalma oyunudur.


RPG ve simülasyon yapısını bir araya getiren oyun, büyük bir istila sonrasında hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın hikayesini konu alıyor. Kahramanımız bu hikayede hayatta kalmak için sizden yardım bekliyor. Tropik bir ada üzerinde hayatta kalmak için onunla birlikte mücadele edecek, sizin gibi gerçek oyuncuların yönettiği karakterlerle bir araya gelerek size verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Her hayatta kalma oyununda olduğu gibi Survivalist invasion'ın başlangıcında da bölgeyi tanıyarak oyuna başlıyorsunuz. Daha sonraki aşamalarda ise kaynak toplamak, silah ve ekipman üretmek, kendinize ait bir üs inşa etmek gibi görevlerle seviyenizi yükseltmeye devam ediyorsunuz. Oyunun RPG sistemi gereği, inşa ettiğiniz ve ürettiğiniz hemen her malzemeyi geliştirme şansınız var. Özellikle kahramanınızı çevredeki mutant yaratıklara karşı koruyacak olan zırh ve silahlar için yükseltme seçeneklerini aksatmadan yapmanız önemli.


Survivalist invasion'ın hikayesi genel olarak gizlenmiş bir ada takımı üzerinde geçiyor. Bu yüzden adadaki mutant yaratıklarla birlikte, bu adayı ele geçirmek isteyen gizli servisler de oyununuzda size düşmanlık ediyor. Hepsiyle mücadele etmenin yolu ise diğer karakterlerle iş birliği yaparak gücünüzü artırabilir ve adanızı insan yaşamı için düzenleyebilirsiniz.


TeslaGames Global ekibinin geliştirdiği oyun hem akıcı hikayesi hem de başarılı grafik modellemesi ile gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Belli bir hikayeye sahip hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Survivalist invasion kesinlikle telefonunuzda olmalı. Survivalist invasion APK dosyasını hemen indirin ve sürükleyici hikayeye katılın. İyi oyunlar.

Survivalist invasion ekran görüntüleri Survivalist invasion ekran görüntüleri Survivalist invasion ekran görüntüleri Survivalist invasion ekran görüntüleri Survivalist invasion ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.266

GeliştiriciTeslaGames Global

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2020 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme40

Dosya boyutu 53.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10291

GÜVENLİKİndireceğiniz Survivalist invasion APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.teslagamesglobal.survivalist

APK imzası: 618bc232fbb08a424f5a50fca1882f7227a95c4f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder