Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ikon

Sniper X With Jason Statham v1.0.0 APK

Sniper X With Jason Statham v1.0.0 Açıklama

GLU Mobile tarafından geliştirilen ve ana karakter olarak Jason Statham'ın yer aldığı Sniper X With Jason Statham oyunu çıktı! Muhteşem grafikleri ve akıcılığıyla sizi saracak olan keskin nişancı oyununu hemen indirin ve düşmanları tek tek yok edin.

Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ekran görüntüleri Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ekran görüntüleri Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ekran görüntüleri Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ekran görüntüleri Sniper X With Jason Statham v1.0.0 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 yıl önce

Eklenme tarihi28.10.2015 - 18:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7226

Dosya boyutu 51.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 6600

GÜVENLİKİndireceğiniz Sniper X With Jason Statham v1.0.0 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.glu.sniperx

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.9

11 kullanıcı oyuna göre

Sniper X With Jason Statham v1.0.0 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce
Yaa su oyunun hilesini bir turlu kuramadim oyuna arkadaş nasıl olacak bi açıklama yapin!! İndiriyorum ama kuramı yorum kurulum başarısız diyor nedeni ney