Real Steel Boxing Champions ikon

Real Steel Boxing Champions APK

v2.4.144

Robotların destansı dövüşlerini konu alan Real Steel Boxing Champions'ta robotunuzu bir canavara çevirin.


En yeteneksiz ve korumasız robotlardan birisini satın alarak başladığınız oyunda, dövüşlerden kazanacağınız parapuanlar ile robotunuzu adeta bir canavara çevirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan özel kalkanlar, kasklar ve yetenekler robotların gelişimi için hazır. Seviye atladıkça, oyun kartlarının kilitlerini açtıkça daha güçlü bir robot kazanma şansını yakalıyorsunuz.


Büyük patronun da dahil olduğu turnuvalar, 30'dan fazla meydan okuma ve zamana karşı dövüş modları ile oyunseverlere eğlenceli dakikalar yaşatan Real Steel Boxing Champions APK dosyasını indirerek robotunuzu geliştirmeye başlayın.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Real Steel Boxing Champions oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Real Steel Boxing Champions nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Steel Boxing Champions APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Steel Boxing Champions ekran görüntüleri Real Steel Boxing Champions ekran görüntüleri Real Steel Boxing Champions ekran görüntüleri Real Steel Boxing Champions ekran görüntüleri Real Steel Boxing Champions ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Real Steel Boxing Champions APK son sürüm ile;

ZeroG isimli yeni roketler eklenmiş,

GPU ve grafik ayarı eklenmiş,

Yeni fırsat ve teklifler eklenmiş,

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Real Steel Boxing Champions için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Real Steel Boxing Champions v1.0.316 için
Hayvan gibi güzel oyun
skolsk4 yıl önce Real Steel Boxing Champions v1.0.306 için
Oyun umarım güzelsir