Lost Light ikon

Lost Light APK

v1.0

Lost Light Açıklama

Lost Light oyunuyla özel kuvvetlerin Ateş Böceği ekibi harekete geçiyor.


Bu görevde sizin gibi cesur askerlere ihtiyaç var. İnsanlıktan eser kalmayan bir bölgede geçen oyun hikayesinde, özel kuvvetlere dahil bir asker olarak yer alıyorsunuz. Size düşen görev; bu ıssız ve acımasız tuzakların olduğu bölgeye sızarak düşmanın planını yok etmek. Otomaik ve ağır silah ekipmanlarınızı kuşanın, görev bölgesine sızın. Ardından karşınıza gelen tüm düşman askerlerini yok etmek üzere savaşın.


Oyun içerisinde yerine getirmeniz gereken birçok zorlu görev bulunuyor. Bu görevler genellikle düşmanların esir aldığı vatandaşlarla ilgili. Ayrıca, savaş alanı bölgesindeki fabrikalar, limanlar, ormanlık alanlar ve evlerin olduğu mahalleler gibi zorlu çatışma alanlarındaki tuzaklara dikkat etmeniz şart. Bölümleri başarıyla tamamlamak için savaş alanında hayatta kalmanız gerekiyor. Aksi halde baştan başlıyorsunuz.


NetEase ekibinin tecrübesiyle geliştirilen Lost Light hayatta kalma oyunlarına yeni bir deneyim getiriyor. HD kalite grafikleri, sezgisel kontrolleri ve gerçekçi seslendirmeleri ile oyunu severek oynayacağınıza emin olabilirsiniz. Oyuna başlamak için Lost Light APK dosyasını hemen indirin ve kurun. Oyun tamamen ücretsiz. İyi eğlenceler.

Lost Light ekran görüntüleri Lost Light ekran görüntüleri Lost Light ekran görüntüleri Lost Light ekran görüntüleri Lost Light ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.01.2022 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme42

Dosya boyutu 1.83 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10982

GÜVENLİKİndireceğiniz Lost Light APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.h75na

APK imzası: c5ebcc84a960ed97781d045a6672c8846f852cf2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Lost Light oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Lost Light nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lost Light APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder