SHADOWGUN LEGENDS ikon

SHADOWGUN LEGENDS APK

v1.0.2

RPG tabanlı SHADOWGUN LEGENDS oyunuyla gerçek oyunculu savaşlara katılacak, aksiyon dolu görevleri tamamlamak için mücadele edeceksiniz.


SHADOWGUN LEGENDS'in efsanevi hikayesi ölümcül uzaylı istilası üzerine başlıyor. Bu istilaya karşı koyacak süper kahramanlara ihtiyaç var, bunlardan biri de sizsiniz. Ekipmanlarınızı, karakterinizi seçin ve savaşmaya başlayın. Savunma hattı boyunca savaşın gidişatını etkileyecek tüm mühimmatlar oyunda yer alıyor. Görevleri tamamladıkça kazanacağınız ödül puanlarıyla karakterinizin silah yeteneklerini her zaman daha iyiye götürebilirsiniz.


Oyun içerisinde tamamlanmayı bekleyen yüzlerce görev var. Bunlardan bazıları FPS ve TPS tabanlı tek başına oynanırken, bazıları da CO-OP tarzı takım halinde oynanıyor. Hangi modda oynarsanız oynayın, size düşen görevleri başarıyla tamamlamak. Gerçek zamanlı olarak oynayacağınız oyunda RPG sistemiyle hem karakterinizi hem de sahip olduğunuz silahları güçlendirmeniz şart. Rakip her zaman hazır, buna karşı her zaman güçlü olun.


Oyunun grafik kalitesi oldukça başarılı. Sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun hikayesiyle severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. SHADOWGUN LEGENDS APK dosyasını indirin ve galaksinin efsanevi savaşlarına katılın. İyi oyunlar.

SHADOWGUN LEGENDS ekran görüntüleri SHADOWGUN LEGENDS ekran görüntüleri SHADOWGUN LEGENDS ekran görüntüleri SHADOWGUN LEGENDS ekran görüntüleri SHADOWGUN LEGENDS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder