Animus Harbinger ikon

Animus Harbinger APK

v1.0.6

Animus Harbinger oyunuyla Orta Çağ'ın fantastik savaşlarına katılın. Dark Souls efsanesinin devamı sayılan Animus Harbinger'i APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz.

 

Vahşi doğanın ortasında ihtişamlı bir karakterle başlayan oyunda özel güçlerinizi kullanarak karanlık çağın kötülerine karşı savaşıyorsunuz. Oyunu aslında ruhların savaşı olarak görebilirsiniz. Çünkü oyundaki hiçbir karakter canlı değil ve savaştığınız güçler olağanüstü yeteneklere sahip. Ancak yöneteceğiniz Kerr karakterinin de kendine has güçleri var. Ayrıca geliştirmeler yaparak ruhları alt etmeniz mümkün.

 

Oyunu fantastik yapan özellikleri arasında Cadmeia gibi Orta Çağ'ın önemli yerleşim yerini ve Qurrehm gibi efsanevi patronları içermesi yer alıyor. Ayrıca başarıyla kurgulanmış RPG sistemi sayesinde karakterinizin yeteneklerini istediğiniz gibi kontrol edebiliyor ve ruhlara karşı yürüteceğiniz savaşta farklı yetenekleri kullanabiliyorsunuz.

 

Animus Harbinger'in yüksek kaliteli grafiklerle modellenmiş savaş alanları da oyunun kalitesini yansıtan önemli bir detay. Karanlık çağın fantazi savaşlarını seviyorsanız Animus Harbinger kesinlikle listenizde olması gereken bir oyun. Animus Harbinger APK dosyasını ücretsiz indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Animus Harbinger nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Animus Harbinger APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Animus Harbinger ekran görüntüleri Animus Harbinger ekran görüntüleri Animus Harbinger ekran görüntüleri Animus Harbinger ekran görüntüleri Animus Harbinger ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder